uvex anti-fog

Technologia anti-fog zapewniająca dobrą widoczność: dzięki różnym powłokom uvex supravision nasze okulary i gogle ochronne zapewniają niezawodną ochronę przed zaparowaniem w prawie każdym obszarze zastosowania – od placu budowy po laboratorium.

uvex i-range

uvex i-range seria okularów ochronnych 3w1 - do praktycznie każdego środowiska pracy. Zgodnie z naszą misją protecting planet, uszczelka w modelu i-guard i i-guard+ jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, co przyczynia się do oszczędzania zasobów i ochrony środowiska.

uvex pure-fit

uvex pure-fit to jednokomponentowe okulary produkowane w pełni automatycznie. Wykonane w całości z poliwęglanu, dzięki czemu w 100% nadają się  do recyklingu – podobnie jak opakowanie produktu. To sprawia, że uvex pure-fit jest niezwykle zrównoważonym produktem.

uvex 3

Obuwie ochronne uvex 3 zostało opracowane z myślą o ekstremalnych wymaganiach, trudnych warunkach pracy i ciężkich zastosowaniach. Łączy niezbędną wytrzymałość ze sportowym i dynamicznym designem.

uvex suXXeed

Idealnie dopasowana geometria oprawek i wygodne zauszniki nie pozostawiają nic do życzenia — akceptacja użytkownika, komfort i ochrona są gwarantowane. Okulary ochronne uvex suXXeed zapewniają ochronę przez cały dzień pracy i w niemal każdej sytuacji.

uvex 2 construction

Wszechstronne. Bezpieczny. Innowacyjny. Solidny. Nowa seria obuwia ochronnego uvex 2 construction została opracowana w odpowiedzi na specyficzne wyzwania i warunki pracy w branży budowlanej.

uvex 1 G2 planet

uvex 1 G2 planet jest częścią systemu produktów z serii planet - w 25% powstały z materiałów pochodzących z recyklingu. Zapewniają 100% wydajności i maksimum komfortu.

uvex Bamboo TwinFlex® D xg

uvex Bamboo TwinFlex® D xg to bezkompromisowa wydajność, najwyższy poziom ochrony przed przecięciem i jeszcze większy komfort użytkowania.

uvex aXess one

uvex aXess one to aktywne, elektroniczne ochronniki słuchu z funkcją RAL (Real Active Listening) pozwalającą użytkownikom na łatwiejszą komunikację i poprawiającą zdolność słyszenia sygnałów ostrzegawczych.

HexArmor

Rozpoczęliśmy tę podróż ponad dekadę temu. Teraz zmieniamy rynek rękawic chroniących przed przecięciem i przebiciem oferując wytrzymałe produkty, oferujące najwyższy poziom ochrony.

rękawice przeciwwirusowe uvex phynomic airlite

uvex phynomic silv-air

Rękawice ochronne uvex phynomic silv-air i uvex phynomic silv-air grip minimalizują ryzyko zakażenia kontaktowego w ciągu pięciu minut.

uvex 1 sport white

uvex 1 sport white łączy w sobie sportowy design, optymalny komfort, przemyślaną funkcjonalność i łatwość utrzymania w czystości.