Okulary korekcyjno-ochronne dobre widzenie i bezpieczeństwo

 

Okulary ochronne uvex na receptę

Okulary ochronne są niezwykle ważnym elementem wyposażenia ochrony osobistej (ŚOI), ponieważ chronią jeden z najważniejszych narządów: oczy. Osoby noszące okulary na co dzień często mają trudności ze znalezieniem odpowiednich okularów ochronnych z soczewkami korekcyjnymi. Okulary korekcyjno-ochronne uvex posiadają certyfikat zgodności z normą EN 166 i zapewniają najlepszą możliwą ochronę. Szeroki wybór dostępnych ramek i materiałów soczewek pozwalają na dopasowanie okularów do każdego kształtu twarzy i stanowiska pracy.

uvex RX - oprawki z tworzywa sztucznego

Podstawowa kolekcja uvex RX zawiera m.in. modele oprawek z tworzywa sztucznego w różnych kolorach i kształtach.

uvex RX - oprawki z metalu

Podstawowa kolekcja uvex RX zawiera m.in. modele oprawek w różnych kolorach i kształtach, wykonanych z metalu.

uvex RX cd - komfort i design

W swoim portfolio posiadamy również przylegające, plastikowe oprawki o wyjątkowym dopasowaniu, z indywidualnie regulowanymi końcówkami zauszników oraz noskami.

uvex RX sp - designerskie okulary w miejscu pracy

 

Kolekcja uvex RX sp charakteryzuje się sportowym charakterem i stylowymi kolorami oprawek. Wszystkie funkcje ochronne są w pełni zintegrowane z konstrukcją oprawek - nie jest wymagana osobna ochrona boczna, jak to zwykle bywa w przypadku konwencjonalnych okularów.

Konstrukcja wrap-around zapewnia doskonałe dopasowanie i maksymalną ochronę dzięki szerokim zausznikom i wyprofilowanym szybkom. Tak jak w przypadku wszystkich oprawek uvex, oprawki serii uvex RX sp powstają z tworzywa sztucznego najwyżej jakości.

uvex RX ti - oprawki tytanowe

Tytan należy do wysokiej jakości materiałów znajdujących zastosowanie przede wszystkim w przemyśle lotniczym i kosmicznym, ale i w technice medycznej. Od 1983 roku tytan wykorzystuje się do produkcji oprawek. Tytan jest odporny na korozję i nie wywołuje reakcji alergicznych. Dzięki wyjątkowej gęstości wynoszącej 4,5 g/cm³ jest o około połowę lżejszy od stali nierdzewnej.

  • wysoka stabilność
  • niewielka waga
  • brak reakcji alergicznych
  • możliwość formowania na zimno
  • wysoki komfort noszenia

uvex RX cd flip up - do miejsc pracy o specjalnych wymaganiach

Plastikowe ramki z podnoszoną nakładką ze specjalnymi szybkami, odpowiednimi do specjalistycznych wymagań. Okulary ochronne są w pełni zintegrowane i wraz z nakładkami tworzą zestaw, który spełnia wymagania normy EN 166.

Zobacz film na temat okularów korekcyjno-ochronnych uvex

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem!

Dominika Pytlik
uvex safety Polska
Głogowska 3A
47-208 Większyce
Poland

Telephone: + 48 77 482 62 58