Nawet bohaterowie potrzebują ochrony

Jeśli Twoim zadaniem jest ratowanie ludzi, musisz także chronić siebie.
Najlepszym sposobem, aby dbać o bezpieczeństwo, jest stosowanie profesjonalnego sprzętu ochronnego firmy uvex. Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie środków ochrony indywidualnej, które opracowaliśmy we współpracy ze strażą pożarną, zapewniają optymalne bezpieczeństwo osobom pracującym w służbach ratowniczych.

Zarówno do ratownictwa technicznego, jak i do niezawodnej dekontaminacji po pożarze: nasze praktyczne i całościowe systemy produktów są idealne do stosowaia w codziennych sytuacjach — i spełniają wszystkie normy i specyfikacje.

uvex chroni codziennych bohaterów. W czasie każdej akcji, w każdej sytuacji.

Wyślij zapytanie

PPE developed in cooperation with fire departments

Produkty uvex dla straży pożarnej i ratownictwa

personal protective equipment for firefighters in technical rescue

Ratownictwo techniczne

Niezawodna ochrona w każdej sytacji
Niezależnie od tego, czy chodzi o wyciąganie pojazdu, usuwanie drzew czy wyważanie drzwi: produkty uvex dla ratownictwa technicznego chronią służby ratownicze podczas wszystkich działań technicznych — i doskonale łączą się ze strażacką odzieżą ochronną.

ZOBACZ PRODUKTY

Personal protective equipment for firefighters in post fire gross decontamination

Dekontaminacja po pożarze

Ochrona zdrowia służb ratowniczych
Po ugaszeniu pożaru niezbędna jest skuteczna, całkowita dekontaminacja: nasz zaawansowany system produktów chroni służby ratownicze przed niebezpiecznymi pozostałościami po pożarze na ŚOI i sprzęcie.

ZOBACZ PRODUKTY

Extrication gloves and PPE for firefighters working in technical rescue
Ratownictwo techniczne Produkty uvex dla straży pożarnej i ratownictwa
Comfortable protective glove with high tactile sensitivity for firefighters

Rękawice ochronne

HexArmor® Helix® 3007

Numer artykułu: 60666

Innowacyjna rękawica HexArmor® Helix® 3007 została opracowana specjalnie do ratownictwa technicznego, dzięki czemu jest niezawodnym ŚOI dla straży pożarnej i ratownictwa medycznego. uvex oferuje te wygodne i przyjemne w dotyku rękawice z dzianiny w ramach strategicznego partnerstwa z amerykańską firmą HexArmor.

uvex i HexArmor - silne partnerstwo i niezawodne produkty
Od 2016 roku uvex i HexArmor wspólnie projektują i produkują profesjonalny sprzęt ochronny, aby zapewnić ludziom bezpieczeństwo i niezawodną ochronę.

Protective equipment for firefighters video
Protective glove with protectors for fire brigade use

IR-X® Impact Exoskeleton™

Cut protection due to double nitrile coating

Podwójna powłoka nitrylowa

Protective glove can be combined with disposable gloves for fire brigade use

Można łączyć z rękawiczkami jednorazowymi

PPE safety eyewear for fire brigade use

Ochrona wzroku

W centrum kompetencyjnyjm w zakresie ochrony oczu w Fürth, w Bawarii, uvex opracowuje i produkuje środki ochrony wzroku: od okularów ochronnych po gogle, przez okulary korekcyjne i okulary chroniące przed promieniowaniem laserowym, po wysokiej jakości systemy powłok, które zamieniają okulary ochronne uvex w wysokiej jakości produkty premium, zgodnie z surowymi normami jakości.

uvex pheos cx2

Numer artykułu: 9198267

Optymalna ochrona oczu w każdej sytuacji
Wysoka wytrzymałość mechaniczna okularów ochronnych uvex pheos cx2 sprawia, że idealnie nadają się do akcji ratownictwa technicznego. Miękki element, który jest bezpośrednio połączony z górną krawędzią soczewki, zapewnia doskonałą ochronę przed unoszącymi się cząstkami.

ZOBACZ PRODUKT

uvex megasonic

Numer artykułu: 9320415

Zaawansowana technologia
Rewolucyjna konstrukcja soczewek zapewnia nieograniczone pole widzenia, co oznacza, że google uvex megasonic zapewniają najlepszą możliwą widoczność przez cały czas — pozwalając na lepszą percepcję niebezpiecznych obszarów podczas użytkowania. Wersja z wentylacją pośrednią.

Zobacz produkt

uvex megasonic

Numer artykułu: 9320116

Wersja gazoszczelna
Ta wersja uvex megasonic jest gazoszczelna, co oznacza, że gogle ochronne zapewniają skuteczną ochronę przed pyłem szklanym i odpryskami podczas prac ze szkłem.

ZOBACZ PRODUKT

Akcesoria

Etui na okulary uvex pheos cx2

Numer artykułu: 9954600

ZOBACZ PRODUKT

Etui na gogle uvex megasonic

Numer artykułu: 9954514

ZOBACZ PRODUKT

Dodatkowe ŚOI dla ratownictwa technicznego

Oprócz innowacyjnych rękawic ochronnych i ergonomicznych okularów ochronnych, oferta środków ochrony indywidualnej dla ratownictwa technicznego obejmuje również anatomicznie ukształtowane zatyczki do uszu uvex xact-fit oraz maskę filtrującą uvex silv-Air 3210. Zestaw uzupełniają cienkie i niezawodne rękawiczki jednorazowe uvex u-fit ft NBR.

uvex xact-fit

Numer artykułu: 2124026

Zatyczki do uszu
Zatyczki uvex xact-fit zapewniają doskonałe rozpoznawanie mowy podczas użytkowania i mogą być używane w rękawiczkach. Plastikowe pudełko umożliwia łatwe przechowywanie zatyczek.

Zobacz produkt

uvex silv-Air classic 3210 FFP2

Numer artykułu: 8733210

Doskonałe dopasowanie do gogli ochronnych
Półmaskę można doskonale połączyć z goglami ochronnymi uvex megasonic, a wygodna uszczelka zapewnia niezawodną ochronę przed pyłem szklanym powstającym podczas prac ze szkłem.

Zobacz produkt

uvex u-fit ft

Numer artykułu: 60166

Optymalne czucie
Rękawice uvex u-fit ft charakteryzują się dobrą wytrzymałością mechaniczną i doskonale nadają się do noszenia jako rękawica wewnętrzna pod HexArmor® Helix® 3007.

Zobacz produkt

Schutzausrüstung für Fire brigade emergency personnel in operational hygiene
Dekontaminacja po pożarze Produkty uvex dla straży pożarnej i ratownictwa

Kombinezon uvex firefighter

Kombinezony uvex dla strażaków to innowacyjna koncepcja odzieży na zmianę, która oferuje wiele zalet w porównaniu z konwencjonalnymi dresami. Kombinezon uvex firefighter został zaprojektowany tak, aby strażacy mogli działać na miejscu zdarzenia po odkażeniu i zdjęciu umundurowania po działaniach związanych z gaszeniem pożarów — zarówno w, jak i poza strefą zagrożenia. Służby ratownicze pozostają rozpoznawalne dzięki wzornictwu zbliżonemu do strażackich ŚOI.

Kombinezon odblaskowy dla strażaków uvex firefighter

Numer artykułu: 17804

zobacz produkt

Kombinezon z polaru dla strażaków uvex firefighter

Numer artykułu: 17805

zobacz produkt

Czapka pod hełm

Numer artykułu: 9790016

ZOBACZ PRODUKT

Zestaw do dekontaminacji wstępnej uvex firefighter decon kit

Po ugaszeniu pożaru niezbędna jest konsekwentna i skuteczna, całkowita dekontaminacja na miejscu zdarzenia: zestawy do dekontaminacji uvex dla strażaków zawierają bogate wyposażenie i są zgodne z wymogami prawnymi oraz wynikami badań. W ten sposób strażacy mają najlepszą możliwą ochronę przed niebezpiecznymi pozostałościami po pożarze na ŚOI i sprzęcie.

Zestaw do dekontaminacji wstępnej uvex firefighter decon kit fire crew

Numer artykułu: 9405703

Rozbudowany sprzęt dla osób noszących aparaty oddechowe do pakowania i czyszczenia zanieczyszczonego sprzętu na miejscu zdarzenia, na przykład po pożarze budowlanym.

zobacz zestaw

Zestaw do dekontaminacji wstępnej uvex firefighter decon kit support crew

Numer artykułu: 9405704 / 9405705

Bogate wyposażenie dla strażaków pomagających przy zdejmowaniu, pakowaniu i czyszczeniu zanieczyszczonego sprzętu ochrony osobistej i innego sprzętu.

ZOBACZ PRODUKT

personal protective equipment for fire brigades regarding technical rescue and post fire gross decontamination