Osobiste środki ochrony indywidualnej indywidualna korekcja i ochrona wzroku

 

Osobiste środki ochrony indywidualnej uvex

Więcej niż standard.

Dla każdej firmy zdrowie pracowników jest bardzo ważne. uvex oferuje rozwiązania premium z zakresu ochrony wzroku dla osób noszących okulary korekcyjne. Dzięki możliwości przystosowania okularów ochronnych do indywidualnych potrzeb użytkownika, możemy zapewnić maksymalne bezpieczeństwo całemu zespołowi.

Długoletnie doświadczenie i innowacyjne technologie stanowią podstawę produktów tworzonych zgodnie z najsurowszymi standardami bezpieczeństwa. Osobiste środki ochrony indywidualnej uvex gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody.

Dla uvex innowacja nie jest pustym słowem, lecz nieodłącznym elementem strategii korporacyjnej. Wiele nagród przyznanych przez podmioty zewnętrzne utwierdza nas w przekonaniu, że warto kontynuować obraną przez nas strategię.

Inwestycja w indywidualne środki ochrony uvex się opłaca. Sprzęt ochronny, który jest idealnie dopasowany do wymagań pracowników, jest noszony z przyjemnością i niezawodnie chroni Twój zespół.

Indywidualne ŚOI uvex - zdrowie pracowników jest tego warte.

  • Ochrona wzroku o indywidualnym dopasowaniu
  • Innowacyjne technologie i rozwiązania
  • Pierwszorzędna, certyfikowana jakość produktu
  • Prace rozwojowe i produkcja w Niemczech
  • Współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami
Okulary korekcyjno-ochronne uvex

Korekcyjne okulary ochronne zabezpieczają oczy i poprawiają widzenie. uvex oferuje indywidualne korekcyjne okulary ochronne odpowiednie do wszystkich obszarów zastosowania.

  • okulary korekcyjno-ochronne posiadają certyfikat potwierdzający zgodność z normą EN 166
  • szeroka gama typów ostrości i materiałów soczewkowych spełniających wszystkie wymagania
  • niezwykle bogaty asortyment oprawek zapewnia dopasowanie do każdego kształtu głowy
  • fachowe porady oraz indywidualna korekcja optyczna

Zobacz pełną ofertę

Okulary uvex do pracy przy monitorach

Umieszczenie ekranu, klawiatury i dokumentów roboczych w różnych odległościach może stanowić dla wzroku spore wyzwanie. Często użytkownik okularów jest zmuszony do przyjmowania nienaturalnej pozycji ciała i ułożenia głowy, co może prowadzić do różnych dolegliwości wynikających z nieprawidłowej postawy ciała. uvex oferuje okulary z indywidualnie dopasowanymi szkłami, które zapewniają bezproblemowe i komfortowe widzenie w czasie pracy przy komputerze.

Zobacz pełną ofertę