Aplikacje mobilne uvex

Dzięki naszym aplikacjom mobilnym, dostępnym na iPhone'a, iPada oraz urządzenia z Androidem, ważne informacje dotyczące środków ochrony indywidualnej, np. obuwia ochronnego i korekcyjnych okularów ochronnych, a także innych tematów związanych z bezpieczeństwem pracy, są na wyciągnięcie ręki!

uvex fit advisor - dopasuj rozmiar obuwia

Każdy wie, jak to jest. W zależności od producenta potrzebujesz innego rozmiaru butów. Różnica między odpowiednimi butami może wynosić nawet kilka rozmiarów. Ponieważ, szczególnie w przypadku obuwia ochronnego, właściwy rozmiar jest kluczowym czynnikiem decydującym o spełnieniu funkcji ochronnej, aplikacja ta pomoże Ci w określeniu rozmiaru butów uvex. 

Pobierz bezpłatnie w iTunes!

Pobierz bezpłatnie w Google Play!

 

Aplikacja uvex safety AR

uvex safety przedstawia najnowsze rękawice antyprzecięciowe Bamboo TwinFlex (poziom ochrony D) w dwóch innowacyjnych, interaktywnych doświadczeniach:

- Doświadczenie AR -

Odkryj nasze najnowsze rękawice antyprzecięciowe Bamboo TwinFlex D xg w niesamowicie opowiedzianej, interaktywnej animacji AR.

Przejdź do aplikacji: KLIKNIJ

- Doświadczenie w grze -

Podejmij wyzwanie, unikając przeszkód i zbierając poliamid w wyścigu z czasem, aby ukończyć wszystkie 18 poziomów.

Okulary korekcyjno-ochronne uvex

W jaki sposób różne powłoki wpływają na wrażenia wizualne? Jakie materiały soczewek do korekcyjnych okularów ochronnych są dostępne w ofercie uvex? W jaki sposób soczewki są testowane pod kątem wytrzymałości za pomocą testu balistycznego? Jak działają różne soczewki zmiennoogniskowe?

Aplikacja internetowa uvex RX odpowie na wszystkie pytania! M.in przedstawia możliwości dopasowania soczewek i oprawek do różnych wymagań, a tym samym ułatwia wybór okularów ochronnych na receptę, dopasowanych do Twoich potrzeb!

Przejdź do aplikacji uvex RX!

 

Zabarwienia szkieł uvex

Przetestuj wirtualnie zabarwienia szkieł uvex
(optymalizacja pod kątem iPada)

 

Może Cię również zainteresować

Pozostałe media cyfrowe uvex można znaleźć w sekcjiFilmy i Katalogi oraz broszury.