Aplikacje mobilne uvex

A to uvex do kieszeni: Dzięki naszym aplikacjom mobilnym na iPhone'a lub iPada ważne informacje dotyczące ochrony słuchu, korekcyjnych okularów ochronnych i innych tematów związanych z bezpieczeństwem pracy masz na wyciągnięcie ręki.

uvex size advisor - dopasuj rozmiar obuwia

Każdy wie, jak to jest. W zależności od producenta potrzebujesz innego rozmiaru butów. Różnica między odpowiednimi butami może wynosić nawet kilka rozmiarów. Ponieważ, szczególnie w przypadku obuwia ochronnego, właściwy rozmiar jest kluczowym czynnikiem decydującym o spełnieniu funkcji ochronnej, aplikacja ta pomoże Ci w określeniu rozmiaru butów uvex. 

Pobierz teraz bezpłatnie w iTunes!

Dostępna na iPhone'a i iPada w języku niemieckim lub angielskim

Zabarwienia szkieł uvex

Przetestuj wirtualnie zabarwienia szkieł uvex
(optymalizacja pod kątem iPada)

 

 

Aplikacja uvex Decybel na iPhone'a

Dzięki aplikacji uvex Decybel możesz znaleźć właściwą dla siebie ochronę słuchu, spełniającą swoją funkcję zawsze i wszędzie. Wystarczy, że zmierzysz natężenie dźwięku, a otrzymasz zalecenie wyszczególniające odpowiednie w danej sytuacji ochronniki słuchu lub zatyczki do uszu.

Pobierz teraz bezpłatnie w iTunes!

Aplikacja uvex i-3 na iPhone'a

Okulary ochronne uvex i-3 dzięki ergonomicznemu elementowi przylegającemu do czoła, zmiennemu nachyleniu zauszników i innym innowacyjnym właściwościom zapewniają optymalne dostosowanie do każdego kształtu twarzy. Tutaj możesz znaleźć informacje na temat pozostałych cech tych niezwykłych okularów.

Pobierz teraz bezpłatnie w iTunes!

Dostępna w języku niemieckim, angielskim lub francuskim

Aplikacja uvex RX na iPada

Ten wirtualny konsultant pomaga użytkownikom okularów ochronnych, którzy potrzebują okularów korekcyjnych, w wyborze optymalnego dla nich produktu. Aplikacja na iPada pokazuje między innymi, jak działają różne filtry i rodzaje szkieł oraz w jakim stopniu Twoje nowe okulary ochronne są odporne na działanie negatywnych czynników.

Pobierz teraz bezpłatnie w iTunes!

Może Cię również zainteresować

Pozostałe media cyfrowe uvex można znaleźć w sekcjiFilmy i Katalogi oraz broszury.

Udostępnij Drukuj
uvex
SAFETY