uvex: jedna marka – jedna misja

Ochrona ludzi W pracy i w czasie wolnym. Przy taśmie montażowej i na stoku narciarskim. Zarówno podczas spawania, jak i jazdy konnej. uvex to marka z misją: protecting people.

Marka uvex stoi pewnie na dwóch mocnych filarach. Produkty grupy uvex sports obejmują kaski do sportów zimowych, kolarstwa i jeździectwa, a także okulary narciarskie, sportowe i rekreacyjne. Jako partner międzynarodowych sportów na najwyższym poziomie uvex przygotowuje ponad 1000 najlepszych sportowców na całym świecie. Grupa uvex safety skupia się na bezpieczeństwie pracy, produkując środki ochrony indywidualnej od stóp do głów – od hełmów po obuwie ochronne.

Połączenie tych dwóch światów w jednej marce jest znacznie silniejsze niż suma jej poszczególnych części. Tam, gdzie jest obecny uvex, możesz mieć pewność, że skorzystasz z połączenia fachowej wiedzy i największego możliwego doświadczenia w dziedzinie sportu i bezpieczeństwa pracy. uvex sports i uvex safety uzupełniają się nawzajem na etapie rozwoju produktu, ale pracują również równolegle przy wielu innych okazjach – na przykład podczasRed Bull District Ride 2014 w Norymberdze czy DATEV Challenge Roth 2016. W czasie tak znaczących wydarzeń sportowych uvex jest obecny nie tylko na trasie, dostarczając kaski i gogle, ale także na zapleczu, zapewniając ochronę zespołu montażowego.