Technologie

Nic nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo człowieka w miejscu pracy! Dlatego w uvex stale pracujemy nad rozwojem naszych produktów w oparciu o przełomowe technologie. Naszym celem jest połączenie ochrony, komfortu noszenia i redukcji obciążenia, a także ograniczenie wpływu negatywnych czynników.

Hełmy ochronne

Dowiedz się więcej, jakie technologie kryją w sobie nowoczesne środki ochrony głowy uvex.

Odkryj technologie

Okulary ochronne

Dowiedz się, za pomocą jakich technologii zapewniamy bezpieczeństwo Twojego wzroku.

Odkryj technologie

Ochrona słuchu

Bez względu na to, czy są to zatyczki czy nauszniki ochronne, nowoczesna technologia i innowacyjne rozwiązania chronią Twój słuch.

Odkryj technologie

Półmaski ochrony dróg oddechowych

Czyste powietrze i niska oporność oddechowa: dzięki zaawansowanym technologiom jest to możliwe.

Odkryj technologie

Odzież ochronna i robocza

Dowiedz się, jakie formy udoskonalenia naszych tkanin zastosowaliśmy, aby chronić Cię przed obrażeniami.

Odkryj technologie

Rękawice ochronne

Twoje bezpieczeństwo bierzemy w swoje ręce – dzięki naszej sprawdzonej technologii wykorzystywanej w produkcji rękawic ochronnych.

Odkryj technologie

Obuwie ochronne

Dowiedz się wszystkiego o naszych innowacyjnych i wielokrotnie nagradzanych technologiach wykorzystywanych w produkcji obuwia ochronnego.

Odkryj technologie

Stosujemy pliki cookie, aby personalizować wyświetlane treści i informacje, móc udostępniać funkcje dla mediów społecznościowych oraz analizować wejścia na naszą stronę internetową. Poza tym naszym partnerom z zakresu mediów społecznościowych (Facebook-Pixels), reklamy i analizy (Google), przekazujemy informacje na temat sposobu korzystania z naszej strony. Więcej informacji, a także możliwości odrzucenia poszczególnych funkcji analizy można znaleźć w sekcji Warunki ochrony danych osobowych. Naciśnięcie przycisku „OK” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody.