Technologie

Nic nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo człowieka w miejscu pracy! Dlatego w uvex stale pracujemy nad rozwojem naszych produktów w oparciu o przełomowe technologie. Cel: połączenie ochrony, komfortu noszenia i redukcji obciążenia negatywnymi czynnikami.

Technologia x-grip

Zoptymalizowany skład mieszanki opracowanej przez nas pianki poliuretanowej wyraźnie poprawia odporność na nacisk i skraca czas regeneracji wykonanych z niej produktów. Zatyczki do uszu są całkowicie bezsilikonowe. Wgłębienie w kształcie litery X w zatyczkach do uszu ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie. Mniejsza ilość materiału minimalizuje nacisk, delikatnie zamykając wrażliwe wejście do kanału słuchowego.

Technologia x-cap i x-fold

Poduszki z pianki są wykonane z dwóch komponentów, dzięki czemu zatyczki do uszu nie ulegają skręcaniu podczas noszenia. Owalny kształt jest wzorowany na wejściu kanału słuchowego, co gwarantuje wyjątkowo wysoki komfort noszenia. Całkowita masa ochronników słuchu uvex na pałąku o lekkiej konstrukcji wynosi tylko 8 gramów. Składana wersja uvex x-fold jest wyposażona w opatentowany, elastyczny zawias.