Technologie

Nic nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo człowieka w miejscu pracy! Dlatego w uvex stale pracujemy nad rozwojem naszych produktów w oparciu o przełomowe technologie. Cel: Połączenie w jednym produkcie ochrony, komfortu noszenia i redukcji obciążenia negatywnymi czynnikami.

Technologia x-grip

Zoptymalizowany skład mieszanki opracowanej przez nas pianki poliuretanowej wyraźnie poprawia odporność na nacisk i czas regeneracji produktów wykonanych z takiej pianki. Zatyczki do uszu są całkowicie bezsilikonowe. Wgłębienie w kształcie litery X w zatyczkach do uszu ułatwia obsługę. Mniejsza ilość materiału również minimalizuje nacisk, delikatnie zamykając wrażliwe wejście do kanału słuchowego.

Technologia x-cap i x-fold

Poduszki z pianki są wykonane z dwóch komponentów, dzięki czemu zatyczki do uszu nie ulegają skręcaniu podczas noszenia. Owalny kształt jest wzorowany na wejściu kanału słuchowego, co gwarantuje wyjątkowo wysoki komfort noszenia. Ochronniki słuchu na zausznikach uvex o lekkiej konstrukcji mają całkowitą masę tylko 8 gramów. Składana wersja uvex x-fold jest wyposażona w zawias elastyczny objęty zgłoszeniem patentowym.

We use cookies to personalize content and ads, provide social media features, and analyze traffic to our website. We also provide information about your use of our website to partners for social media (Facebook Pixels), Advertising and Analytics (Google). For further information, please refer to our Privacy Policy. Please confirm the "OK" button, if you agree.