uvex - środki ochrony indywidualnej

Hełmy ochronne

Wielokrotnie nagradzane. Bezpieczne. Wygodne. Doskonała ochrona głowy od uvex.

Hełmy i okulary ochronne wyróżniają się wysokim komfortem noszenia – szczególnie w połączeniu ze zintegrowanymsystemem mocowania okularów ochronnych IES (Integrated Eyewear System).

Nasze sportowe czapki chroniące przed uderzeniami to gwarancja modnej formy ochrony głowy we wszystkich obszarach, w których nie ma obowiązku noszenia hełmu.

Okulary ochronne

Wyjątkowy design, najwyższy komfort, doskonała ochrona – naszewielokrotnie nagradzane okulary ochronne są regularnie doceniane na międzynarodowych targach wzorniczych i konkursach produktów branżowych.

Na ile Twoje okulary ochronne naprawdę spełniają swoją funkcję? Ten filmudzieli Ci odpowiedzi na to pytanie!

Jak działa ochrona UV? Do czego potrzebne są powłoki antyrefleksyjne? Który odcień szkieł jest odpowiedni do prac w lesie? Na naszym Blogu eksperckim udzielamy szczegółowych odpowiedzi na te pytania.

Ochrona słuchu

Niezawodna ochrona słuchu we wszystkich możliwych wersjach. Zatyczki jednorazowe, wykrywalne, ze składanymi zausznikami czy pasujące do kasku? Masz wybór.

Chętnie pomożemy Ci zdecydować, jaki rodzaj ochrony słuchu jest dla Ciebie odpowiedni. Na naszym blogu eksperckim dowiesz się, czym jest hałas i jak należy się przed nim chronić.

Półmaski ochronne

Rodzina uvex silv-Air zapewnia wysoce skuteczną ochronę dróg oddechowych w następujących klasach FFP1, FFP2 lub FFP3.

Odpowiednie środki ochrony dróg oddechowych idealnie dostosowane do Twoich potrzeb pomoże Ci wybrać konsultant uvex ds. ochrony dróg oddechowych.

Na naszym blogu eksperckimwyjaśniamy, jak działają maski ochrony dróg oddechowych.

Odzież ochronna i robocza

Na stronach z naszymi produktami znajdziesz funkcjonalną, stylową odzież roboczą, która idealnie komponuje się ze stosowaną w Twojej firmie odzieżą ochronną uvex z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb i wykończenia logo lub emblematem.

Jeśli szukasz niezawodnej ochrony przed kontaktem z substancjami chemicznymi, na pewno znajdziesz ją w naszym asortymencie kombinezonów jednorazowych.

W odpowiedzi na szczególne wymagania branży konstrukcji metalowych powstała nasza odzież ochronna z powłoką odporną na działanie iskier spawalniczych – dowiedz się wszystkiego o uvex profisystem metall.

Rękawice ochronne

Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę przed zagrożeniami mechanicznymi, zapewnienie bezpieczeństwa podczas kontaktu z substancjami chemicznymi czy ochronę przed przecięciem – w naszej szerokiej ofercie rękawic ochronnych znajdziesz właściwe rozwiązanie dla każdego rodzaju zastosowania.

Szczególnie dumni jesteśmy z nagrody w rankingu 100 największych innowatorów roku za produkcję rękawic ochronnych uvex safety gloves w Lüneburgu. Szczegółowe informacje na temat procesu produkcji naszych rękawic zawiera ten ciekawy, krótki film.

uvex i HexArmor® – dwie marki i jedna globalna misja: protecting people. Wszystkim klientom uvex na półkuli wschodniej (w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Rosji) oferujemy wybrany asortyment rękawic ochronnych z portfolio HexArmor. Kliknij tutaj, aby przejść do rękawic ochronnych HexArmor® na stronie HexArmor

Obuwie ochronne

Obuwie ochronne uvex, to doskonała ochrona stóp, która przesuwa granice i przenosi nas w nowy wymiar komfortu.

Na naszym blogu eksperckim można znaleźćinformacje dotyczące różnych kwestii związanych z ochroną stóp – od ergonomii po wyładowania elektrostatyczne, od trwałości po antystatyczność.

Środki ochrony indywidualnej

Środki ochrony indywidualnej dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb obejmują:

 szeroki wybór ochronnych okularów do pracy przy monitorze i okularów korekcyjnych

 indywidualną ochronę stóp od wkładek po rozwiązania ortopedyczne

Potrzebujesz deklaracji zgodności? Pobierz ją z naszej strony! Wystarczy, że wybierzesz język i wpiszesz kod produktu.

Pobierz deklarację zgodności

Katalog 2022 jest już dostępny w wersji anglojęzycznej. Pobierz pełny katalog i zobacz co trafi do naszej oferty.

Przejdź do katalogu

Dobierz właściwe rękawice chroniące przed substancjami chemicznymi dzięki naszemu systemowi CES - wystarczy kilka kliknięć! Nasz internetowy konsultant służy Ci pomocą.


Przejdź do uvex Chemical Expert System

Nowe posty na blogu eksperckim uvex

#uvex w mediach społecznościowych