Nasza filozofia

uvex to średniej wielkości firma z wieloletnią tradycją, której lojalni pracownicy kierują się wartościami mocno zakotwiczonymi w kulturze przedsiębiorstwa. Wszyscy razem pracujemy dzień po dniu, aby osiągnąć cel, który sobie postawiliśmy: być najlepszymi!

Naszym celem jest laur zwycięstwa

Możemy go osiągnąć tylko poprzez konsekwentną realizację naszej misji: protecting people.

Ochrona ludzi to nasza intencja, nasza odpowiedzialność, nasze zadanie. Dostarczając skuteczny sprzęt ochronny, minimalizujemy zagrożenia związane z miejscem pracy. Jednak aby zapewnić właściwą ochronę ludzi, to jeszcze za mało. Coraz większą rolę w świetle aktualnych zmian demograficznych odgrywa aktywna profilaktyka, w szczególności chorób rozwijających się w perspektywie długoterminowej.

W jaki sposób zapewniamy i utrzymujemy wydajność i zdrowie ludzi w miejscu pracy w zakresie środków ochrony indywidualnej? Jest to jedna z kluczowych kwestii podczas opracowywania i rozwoju współczesnego sprzętu ochronnego.

My znaleźliśmy już odpowiedzi na te pytania – należy do nich na przykład nasz system produktów uvex i-gonomics – ale nie spoczywamy na laurach, dopóki produkty wymagają ulepszeń, technologie opracowania, a innowacje odkrycia.

Strategiczne podstawy realizacji naszej misji:

Kompetencja producenta od stóp do głów

uvex to innowacyjny dostawca systemów marki z międzynarodowym doświadczeniem w produkcji. Dzięki naszym zakładom na całym świecie i wysoko wykwalifikowanej sieci strategicznych partnerów spełniamy szeroki wachlarz wymagań, jakie stawiają przed nami rynek i klienci. Od kasków ochronnych po sandały ochronne, od okularów korekcyjnych po rękawice ochronne odporne na działanie substancji chemicznych.

Wartość podąża za innowacją

Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy produkty bezpieczeństwa pracy z zachowaniem najwyższych standardów jakości, funkcjonalności i innowacyjności. Dzięki kompleksowej koncepcji usług dążymy do tego, aby niezależnie od kontynentu oferować naszym klientom wymierną wartość dodaną. Pragniemy być liderem innowacji w naszej branży.

Biznes to ludzie

W centrum naszej uwagi zawsze znajduje się człowiek. Jego ochrona jest deklarowanym przez nas celem biznesowym. Jednocześnie nigdy nie zapominamy o ludziach, którzy stoją za poszczególnymi produktami ochronnymi: naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i kariery w międzynarodowej firmie, a poza tym wspieramy ich przy każdej okazji.

Jakość made in uvex

Jako producent zapewniamy bardzo wysoki standard jakości naszych produktów i usług. Made in uvex to obietnica jakości, którą składamy naszym klientom. Pragniemy znaleźć wspólny mianownik ekonomii, ekologii i zaangażowania społecznego. Aby to osiągnąć, postawiliśmy naszym zakładom wytwórczym i produktom wysokie wymagania, które spełniają także nasi partnerzy sieciowi.

 

Naszym celem jest laur zwycięstwa.

 

Zarząd UVEX SAFETY GROUP GmbH & Co. KG  

Stefan Brück (CEO)
Martin Leusmann