Wirtualny spacer

Akademia uvex, kompetentny partner w zakresie edukacji i kursów doszkalających, który aktywnie zamienia wiedzę z zakresu bezpieczeństwa pracy w praktykę, prezentuje swoją siedzibę, mieszczącą się na powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Zapraszamy na wirtualny spacer!

Wyposażenie centrum testowania i demonstracji

Wyposażone w najnowocześniejsze technologie centrum testowania i prezentacji oferuje wiele możliwości przełożenia teorii bezpieczeństwa pracy na praktykę: urządzenie imitujące ostrzał zgodne z DIN EN i STANAG, stanowisko do testowania laserowego, komorę klimatyczną i wiele więcej.

Sale szkoleniowe

Nasze sale szkoleniowe, wyposażone w nowoczesną technologię konferencyjną i seminaryjną, mogą pomieścić do 65 uczestników. Funkcja dostosowania rozmiaru pomieszczeń umożliwia wykorzystanie ich do różnych celów. Seminaria, konferencje, konferencje prasowe, imprezy dla klientów, sympozja – możemy zorganizować każdą z tych imprez.

Muzeum uvex

Muzeum od 1926 roku do dnia dzisiejszego jest fascynującym pomostem między tradycją a przyszłością, innowacją i wizją. To tutaj ożywa 90 lat historii sportu i bezpieczeństwa pracy – dzięki ekskluzywnym eksponatom pochodzącym od czołowych sportowców, którzy osiągnęli najlepsze wyniki i sięgnęli po zwycięstwa na całym świecie, korzystając z produktów uvex.

Bistro w Akademii uvex

Bistro w Akademii uvex zapewnia przestrzeń do relaksu, wzajemnego poznawania się, dyskusji i rozmów na uboczu, jakie odbywają się podczas każdej imprezy. Czy to seminarium, konferencja, sympozjum czy impreza – zawsze rozpieszczamy naszych gości kulinarną różnorodnością i ciekawymi niespodziankami.