O nas

Akademia uvex oferuje specjalistyczne szkolenia i kursy doszkalające w zakresie zagadnień związanych ze środkami ochrony indywidualnej i bezpieczeństwem w miejscu pracy. Główny nacisk kładziemy na przekazywanie wiedzy w odniesieniu do praktyki, a nasi wykładowcy przybliżają problematykę ochrony i bezpieczeństwa pracy.

Ochrona, którą można poczuć

Ukierunkowanie na obszar zastosowania i odniesienie do praktyki są filarami naszej metodologii edukacji i szkoleń. Połączenie ćwiczeń, analizy przypadków, odgrywania ról i testów w centrum demonstracyjnym zapewnia dużą dawkę interakcji.

Możesz skorzystać z naszej wiedzy dzięki:

  • najlepszym referentom ze świata nauki i gospodarki
  • profesjonalnemu i nowoczesnemu środowisku nabywania wiedzy i tworzenia innowacyjnych rozwiązań
  • stosowaniu fachowej wiedzy w praktyce
  • konsultacjom dotyczącym analizy i oceny warunków w miejscu pracy

Uznanie naszych działań edukacyjnych przez stowarzyszenia VDSI i VÖSI

Akademia uvex jest pierwszym niezależnym dostawcą szkoleń w zakresie bezpieczeństwa pracy oferującym seminaria uznawane przez Stowarzyszenie na rzecz Bezpieczeństwa, Ochrony Zdrowia i Ochrony Środowiska w Pracy (VDSI) oraz Stowarzyszenie Austriackich Inżynierów ds. Bezpieczeństwa (VÖSI) za działania edukacyjne. Za udział w seminariach instytucje VDSI i VÖSI przyznają punkty, które eksperci ds. bezpieczeństwa w miejscu pracy mogą traktować jako wkład w regularne doszkalanie.

Wszystkie organizowane przez nas spotkania są uznawane za kursy doszkalające dla ekspertów w zakresie bezpieczeństwa pracy w rozumieniu § 5 ust. 3 ASiG (Niemcy) i § 83 ust. 8 ASchG (Austria). Instytucja oferująca kursy kształcące i doszkalające posiada również certyfikację zgodnie z normą zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Prosta droga do „prywatnego” szkolenia

Masz specjalne potrzeby dotyczące szkoleń i dalszego rozwoju zawodowego lub chciałbyś, aby cała grupa pracowników odbyła u nas szkolenie czy też aby podczas seminarium zostały omówione tematy związane z Twoją firmą?

Na życzenie Akademia uvex oferuje również indywidualne seminaria w formie ekskluzywnych seminariów firmowych i opracowuje dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta ofertę szkoleniową. Masz przy tym szeroką swobodę działania:

  • indywidualne treści, w razie potrzeby opracowane specjalnie dla konkretnej firmy
  • wydzielona przestrzeń, a na życzenie katering dla uczestników na miejscu
  • do 60 osób, polecenie wynajmu hotelu na specjalnych warunkach
  • szkolenia jedno- lub wielodniowe, możliwość wyboru języka niemieckiego lub angielskiego

Zawsze i wszędzie jesteśmy do Twojej dyspozycji

Wszystkie oferowane przez nas seminaria mogą być również przeprowadzone jakowewnętrzne seminariaw wybranych przez klienta obiektach. Terminy są ustalane indywidualnie.

Skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy Ci dodatkowych porad i przedstawimy więcej szczegółów!

Twoja bezpośrednia linia do Akademii uvex

uvex Academy
UVEX SAFETY GROUP GmbH & Co. KG
Siemensstraße 6
90766 Fürth
Germany

Telephone: +49 911 9736-1710