O nas

Akademia uvex oferuje specjalistyczne szkolenia i kursy doszkalające w zakresie zagadnień związanych ze środkami ochrony indywidualnej i bezpieczeństwem w miejscu pracy. Główny nacisk kładziemy na przekazywanie wiedzy w odniesieniu do praktyki, a nasi wykładowcy przybliżają problematykę ochrony i bezpieczeństwa pracy.

Ochrona, którą można poczuć

Ukierunkowanie na obszar zastosowania i odniesienie do praktyki są filarami naszej metodologii edukacji i szkoleń. Połączenie ćwiczeń, analizy przypadków, odgrywania ról i testów w centrum demonstracyjnym zapewnia dużą dawkę interakcji.

Tak możesz skorzystać z naszej wiedzy:

  • najlepsi referenci ze świata nauki i gospodarki
  • profesjonalne i nowoczesne środowisko nabywania wiedzy i tworzenia innowacyjnych rozwiązań
  • stosowanie fachowej wiedzy w praktyce
  • konsultacje dotyczące analizy i oceny warunków w miejscu pracy

Uznanie naszych działań edukacyjnych przez VDSI i VÖSI

Akademia uvex jest pierwszym niezależnym dostawcą szkoleń w zakresie bezpieczeństwa pracy oferującym seminaria uznawane przez VDSI – Stowarzyszenie na rzecz Bezpieczeństwa, Ochrony Zdrowia i Ochrony Środowiska w Pracy oraz Stowarzyszenie Austriackich Inżynierów ds. Bezpieczeństwa (VÖSI) za działania edukacyjne. Za udział w seminariach VDSI i VÖSI przyznaje punkty, które eksperci ds. bezpieczeństwa w miejscu pracy mogą traktować jako wkład w regularne doszkalanie.

Wszystkie organizowane przez nas spotkania są uznawane za kursy doszkalające dla ekspertów w zakresie bezpieczeństwa pracy w rozumieniu § 5 ust. 3 ASiG (Niemcy) i § 83 ust. 8 ASchG (Austria). Instytucja oferująca kursy kształcące i doszkalające posiada również certyfikację zgodnie z normą zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Prosta droga do „prywatnego” szkolenia

Masz specjalne potrzeby dotyczące szkoleń i dalszego rozwoju zawodowego, chciałbyś, aby cała grupa pracowników odbyła u nas szkolenie lub chciałbyś, aby tematy związane z Twoją firmą zostały omówione podczas seminarium?

Na życzenie Akademia uvex oferuje również indywidualne seminaria w formie ekskluzywnego seminarium firmowegoi opracowuje dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta ofertę szkoleniową. Masz przy tym szeroką swobodę działania:

  • Indywidualne treści, w razie potrzeby opracowane specjalnie dla konkretnej firmy
  • wydzielona przestrzeń, na życzenie katering dla uczestników na miejscu
  • do 60 osób, polecenie wynajmu hotelu na specjalnych warunkach
  • szkolenia jedno- lub wielodniowe, możliwość wyboru języka niemieckiego lub angielskiego

Zawsze i wszędzie jesteśmy do Twojej dyspozycji

Wszystkie oferowane przez nas seminaria mogą być również zarezerwowane jakowewnętrzne seminariumrealizowane w wybranych przez klienta obiektach. Terminy są ustalane indywidualnie.

Skontaktuj się z nami, odnośnie szczegółów chętnie udzielimy Ci dodatkowych porad!

Twoja bezpośrednia linia do Akademii uvex

uvex Academy
UVEX SAFETY GROUP GmbH & Co. KG
Siemensstraße 6
90766 Fürth
Germany

Telephone: +49 911 9736-1710

We use cookies to personalize content and ads, provide social media features, and analyze traffic to our website. We also provide information about your use of our website to partners for social media (Facebook Pixels), Advertising and Analytics (Google). For further information, please refer to our Privacy Policy. Please confirm the "OK" button, if you agree.