Stopka redakcyjna

Wydawca

UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH
Würzburger Str. 181 - 189
90766 Fürth DEUTSCHLAND

Telefon 0911 / 97 36 - 0
Fax 0911 / 97 36 - 1760
E-Mail: safety@uvex.de

Siedziba spółki: Fürth
Amtsgericht Fürth HRB399
NIP UE DE 132 756 048

Kierownictwo:
Stefan Brück (CEO)
Martin Leusmann
Stefan Wehner

Wskazówki prawne

Witamy Cię na stronie uvex i cieszymy się z Twojego zainteresowania naszą firmą i naszymi produktami. Prosimy Cię o podanie danych osobowych. Udzielenie odpowiedzi na te pytania jest dobrowolne.

Wszystkie dane osobowe zgromadzone na stronie internetowej uvex są przechowywane, przetwarzane i, jeśli to konieczne, przekazywane firmom z Grupy uvex wyłącznie w celu indywidualnego wsparcia, przesyłania informacji o produktach lub składania ofert usług. uvex gwarantuje, że Twoje dane będą traktowane poufnie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.

Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, obrazy, grafiki, pliki dźwiękowe, wizualne i animacje oraz ich aranżacje na stronach internetowych uvex podlegają ochronie na podstawie praw autorskich i innych praw ochronnych własności intelektualnej. Treści tych stron internetowych nie mogą być bez zgody kopiowane w celach handlowych, ani rozpowszechniane lub zmieniane.

Znaki towarowe

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie marki wymienione na stronach internetowych uvex marki są chronionymi prawem znakami towarowymi. Dotyczy to w szczególności należących do uvex znaków towarowych, nazw produktów, logo firmy i emblematów.

Odpowiedzialność i gwarancja

Niniejsza strona internetowa została stworzona z najwyższą starannością. Niemniej jednak, uvex może zagwarantować brak błędów i dokładność informacji zawartych na stronie, tylko w następujących warunkach:

  1. Z zastrzeżeniem przepisu pod nr. 2) nie ponosimy odpowiedzialności – z jakiegokolwiek powodu prawnego – za nieznaczne naruszenia zobowiązań przez nas, naszych przedstawicieli prawnych lub pełnomocników. W przypadku nieznacznego zaniedbania podstawowych obowiązków, nasza odpowiedzialność ogranicza się do wysokości typowej przewidywalnej szkody.
  2. Powyższe wyłączenia odpowiedzialności i ograniczenia odpowiedzialności nie mają zastosowania w przypadku obrażeń ciała lub szkód zdrowotnych, utraty życia i niezawinionej odpowiedzialności.

Brak licencji

Chcielibyśmy, aby strona internetowa uvex była innowacyjna i dostarczała wiele informacji. Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa spodoba Ci się. Korzystanie z niniejszej strony internetowej nie jest jednoznaczne z udzieleniem licencji na korzystanie z własności intelektualnej uvex lub osób trzecich.

System utylizacji

UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH w zakresie utylizacji korzysta z rozwiązań Interseroh. Nasz numer producenta to 138332.

Agencja internetowa

Aquarius Digital GmbH
www.aquarius.biz

Implementacja techniczna

netlogix Web Solutions
websolutions.netlogix.de

We use cookies to personalize content and ads, provide social media features, and analyze traffic to our website. We also provide information about your use of our website to partners for social media (Facebook Pixels), Advertising and Analytics (Google). For further information, please refer to our Privacy Policy. Please confirm the "OK" button, if you agree.