Ochrona dłoni: uvex Chemical Expert System

To właśnie w przypadku kontaktu z substancjami chemicznymi ważny jest wybór rękawic ochronnych z najwyższą starannością. Nasz internetowy konsultant pomoże Ci poruszać się w kompleksowej bazie danych substancji chemicznych i skorzystać z wygodnego Projektanta rękawic.

Internetowa baza danych substancji chemicznych

Kompleksowa baza danych substancji chemicznych uvex Chemical Expert System (CES) zawiera wszystkie informacje potrzebne do wyboru odpowiednich rękawic ochronnych do pracy z substancjami niebezpiecznymi lub do tworzenia indywidualnych list właściwości przenikania. Wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć rękawicę ochronną idealnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Projektant rękawic

Korzystając z Projektanta rękawic możesz w mgnieniu oka stworzyć wykazy zalecanych rodzajów rękawic w celu udokumentowania wysokich standardów bezpieczeństwa pracy w zakładzie. Możesz przy tym zmodyfikować wykazy zalecanych rodzajów rękawic stworzone przez naszych ekspertów lub stworzyć własne. Asystent online poprowadzi Cię krok po kroku przez proces opracowania wykazów.

Korzyści z korzystania z internetowego doradztwa uvex Chemical Expert System (CES)

  • obszerna baza danych ze sprawdzonymi substancjami chemicznymi
  • indywidualne tworzenie list właściwości przenikania
  • łatwy wybór rękawic ochronnych odpornych na substancje chemiczne
  • osobiste konto użytkownika z funkcjami premium
  • przejrzyste tworzenie i zarządzanie wykazami zalecanych rodzajów rękawic
  • wysoki stopień personalizacji wykazów rękawic
  • dostępny w kilku językach
  • doradztwo i kompetencja w zakresie wytwarzania produktów uvex z jednego źródła

Teraz bezpłatna rejestracja!

Zarejestruj się za darmo w systemie uvex Chemical Expert System – lub zaloguj się, używając osobistych danych dostępowych.

Przejdź do uvex Chemical Expert System

Informujemy że strony internetowe grupy uvex używają plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Podajemy informacje na temat korzystania z naszej witryny w mediach społecznościowych (Pixels Facebooka), reklamach i analizach (Google). Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Klikając "OK" akceptujesz politykę prywatności.