Obuwie ochronne uvex 3

Obuwie ochronne uvex 3 zostało opracowane z myślą o ekstremalnych wymaganiach w ciężkich zastosowaniach. Łączy niezbędną wytrzymałość ze sportowym i dynamicznym designem. Wyposażone w najnowsze technologie uvex, obuwie uvex 3 niezawodnie chroni użytkownika, zapewniając jednocześnie wysoki poziom komfortu.

Szczególną innowacją w modelu uvex 3 jest to, że opiera się na naturalnym ruchu stóp podczas chodzenia. Ludzka stopa – a tym samym całe ciało – może osiągnąć maksimum wydajności tylko wtedy, gdy podstawowe funkcje biomechaniczne ciała będą odpowiadały funkcjonowaniu obuwia. Specjalnie skonstruowana podeszwa obuwia uvex 3 jest dostosowana do ortopedycznej budowy stopy. Ponadto fakt, że podeszwa jest tak elastyczna, jest szczególnie korzystny przy pracach wymagających wrażliwości i dużego wyczucia, na przykład przy obsłudze maszyn stopą. 

Jednocześnie obuwie uvex 3 jest szczególnie wytrzymałe i przystosowane do ekstremalnych wymagań w trudnych zastosowaniach. Dodatkowo antypoślizgowy profil podeszwy posiada grube wypustki, zapewniające dobrą przyczepność nawet na śliskich i mokrych nawierzchniach.

 


Obuwie ochronne do ekstremalnych wymagań — seria uvex 3

Zrównoważony rozwój - wkładka z recyklingu

uvex 3 jest produkowany w sposób zrównoważony i jest wolny od szkodliwych substancji. Co więcej, wkładka wykonana jest w 100% z włókien i pianki z recyklingu.

Nadzwyczajna wrażliwość

Obuwie uvex 2 posiada elastyczną podeszwę o wysokiej wrażliwości - szczególnie ważną podczas obsługi maszyn sterowanych stopą.

Technologia uvex waterstop

Technologia uvex waterstop niezawodnie chroni przed wnikaniem wody czterokrotnie dłużej niż wymaga tego norma.

uvex lace lock

Wygodne sznurowanie i większa stabilność dzięki haczykom na sznurowadła.

uvex anklepro

Zapewnia doskonałą ochronę przed bolesnymi uderzeniami w okolicy kostki.

uvex bionom x

uvex bionom x to podejście do tworzenia nowych produktów, które łączy podstawowe funkcje biomechaniczne ciała z funkcjami obuwia, tworząc w ten sposób harmonijną całość składającą się z ciała, obuwia i otoczenia. Tylko wtedy, gdy ciało osiągnie maksymalny poziom wydajności, może nas chronić przed kontuzjami w najlepszy możliwy sposób. uvex 3 uvex bionom x został opracowany we współpracy z ekspertem ds. biomechaniki, dr Calebem Wegenerem z grupy ds. bezpieczeństwa uvex w Australii.

Science. Not Fiction. Technologia uvex i-PUREnrj.

Amortyzują. Stabilizują. Oddają energię.

uvex i-PUREnrj technology

Nowa, innowacyjna technologia podeszwy poliuretanowej uvex — uvex i-PUREnrj — zwraca energię z całej powierzchni podeszwy z powrotem do użytkownika, na nowo definiując amortyzację i stabilność. Podeszwa uvex 3 zapobiega zmęczeniu stóp dzięki 68% zwrotowi energii w przedniej części stopy, 65% zwrotowi energii pod piętą i wysokiemu poziomowi amortyzacji (44 dżuli).

Większa stabilność. Mniejsze ryzyko kontuzji. Więcej bezpieczeństwa.

Doskonała stabilność i bezpieczne dopasowanie w bucie dzięki wsparciu pięty i technologii uvex i-PUREnrj. Obuwie uvex 3 zmniejsza ryzyko obrażeń spowodowanych skręceniem przy pochylaniu.

 

 

Hard work. Easy going. x-showcase.

Zobacz obuwie ochronne uvex 3 w akcji

ZOBACZ

Zobacz

uvex 3