uvex pure-fit - designed to recycle

Dzięki innowacyjnej nowej technologii produkcji, okulary ochronne uvex pure-fit mogą być wytwarzane w pełni automatycznie, z jednego materiału, bez konieczności dodatkowego montażu. Okulary są w całości wykonane z poliwęglanu, dzięki czemu w 100% nadają się  do recyklingu – podobnie jak opakowanie produktu.

To sprawia, że uvex pure-fit jest niezwykle zrównoważonym rozwiązaniem.

reduced to the max

Nie tylko innowacyjne, ale także wygodne: te zrównoważone okulary ochronne charakteryzują się niezwykłą lekkością. Elastyczne zauszniki idealnie dopasowują się do każdego kształtu głowy i zapewniają bezpieczne osadzenie.

Okulary uvex pure-fit są dostępne w dwóch różnych wersjach: bez powłoki oraz z powłoką uvex supravision.

 

Perfekcyjne widzenie bez kompromisów: innowacyjna, bezramkowa konstrukcja soczewek zapewnia szerokie, nieograniczone pole widzenia w różnych sytuacjach.

Niezawodna ochrona po bokach: osłona boczna x-tended chroni obszar wokół oczu przed unoszącymi się cząsteczkami, kurzem i brudem.

Elastyczne zauszniki bez zawiasów idealnie dopasowują się do wielu kształtów twarzy i zapewniają bezpieczne osadzenie bez punktów nacisku.

Prawdziwa waga piórkowa: ultralekkie okulary ochronne z poliwęglanu ważą zaledwie 19 gramów – zapewniając wygodne dopasowanie nawet podczas długiego czasu użytkowania.

Soczewki uvex pure-fit zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV400 i występują w dwóch wersjach: z powłoką uvex supravision lub bez powłoki.

 

Duży plus dla środowiska: niezawierający metalu i jednogatunkowy materiał oznacza, że ​​zarówno okulary, jak i opakowania nadają się w całości do recyklingu - dla jeszcze większej trwałości.

 

protecting planet

innowacyjne technologie

Konsekwentnie idziemy o krok dalej: jednokomponentowe okulary ochronne uvex pure-fit są produkowane w całkowicie zautomatyzowanym procesie produkcyjnym przy użyciu tylko jednej wtryskarki. Dzięki temu mogliśmy zmniejszyć emisję CO2 o około 50% - Łączymy innowacyjną technologię ze zrównoważonymi działaniami, wszystko na najwyższym poziomie jakości, made in Germany.

zrównoważona produkcja

Dla czystego środowiska: okulary uvex pure-fit w 100% nadają się do recyklingu. Nie wymagają montażu i są pakowane bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym – co pomaga w zmniejszeniu emisji CO2 w logistyce. Dzięki nowym jednostkom opakowaniowym, drukowanym etykietom i bardziej zwartym instrukcjom obsługi zmniejszyliśmy ilość materiałów opakowaniowych o ponad połowę.

uvex pure fit