100% bardziej wydajna powłoka uvex supravision excellence

Nowa powłoka uvex supravision® excellence zapewnia dwukrotnie lepszą ochronę przed parowaniem. Oznacza to, że w warunkach testowych, zapewnia wyraźny obraz cztery razy dłużej niż wymaga tego norma EN 168.

Kompetencje w zakresie powłok uvex – na najwyższym poziomie!

Okulary ochronne uvex działają o 100% lepiej!

Wszystkie okulary ochronne uvex z uvex supravision excellence mają nową, ulepszoną powłokę. Możesz łatwo sprawdzić, czy Twoje okulary zostały w nią wyposażone: jeśli na soczewce znajduje się mały trójkąt, możesz mieć pewność, że Twoje okulary ochronne uvex gwarantuję podwójną wydajność i 4-krotnie wyższą ochronę przez zaparowaniem niż wymaga norma EN 168. 

uvex supravision® zapewnia widzenie bez zaparowania

Zaparowane, porysowane lub brudne soczewki nie tylko zwiększają ryzyko wypadków w codziennej pracy, ale także podczas uprawiania sportu, w czasie wolnym. uvex od dziesięcioleci jest synonimem innowacyjnych technologii powlekania: w naszym centrum kompetencyjnym w Fürth opracowujemy i produkujemy soczewki, odporne na zarysowania i zaparowanie, do każdego zastosowania – do pracy i wypoczynku. Innowacyjna technologia powłok uvex supravison sprawia, że ​​okulary uvex są niezawodnym towarzyszem zarówno w codziennej pracy, jak i podczas uprawiania sportu.Zapisz się do newslettera