Półmaska ochronna FFP 2 - uvex silv-Air lite

Optymalne, bezpieczne dopasowanie. Zaparowane okulary należą do przeszłości.

Półmaska ochronna uvex silv-Air lite ma imponujące, optymalnie bezpieczne dopasowanie, co skutecznie zapobiega parowaniu okularów.

Idealna do stosowania z okularami: półmaska ochronna uvex silv-Air lite FFP2 zapewnia bezpieczne dopasowanie i znacząco zmniejsza możliwość zaparowania okularów w czasie noszenia półmaski ochronnej.

porównanie parowania okularów w tradycyjnej masce chirurgicznej, a w półmasce uvex

 

 

Ryzyko dla bezpieczeństwa:

Zaparowane soczewki wynikające ze złego dopasowania półmaski ochronnej. Idealne dopasowanie półmaski silv-air lite niweluje ryzyko zaparowania okularów.

Ochrona dróg oddechowych „Made in Europe”.

uvex silv-Air lite to wspólny projekt europejski: wiedza technologiczna, sprzęt i urządzenia niezbędne do produkcji oraz materiały filtrujące pochodzą z Niemiec, natomiast półmaski ochronne są produkowane przez partnera uvex we Francji.

Ten europejski projekt gwarantuje nie tylko pierwszorzędną jakość produktu: zamawianie wszystkich komponentów lokalnie, w Europie, oznacza że dostawcy nie są zależni od Azji Wschodniej. Tym samym, możemy zapewnić szybką produkcję i dostępność półmaski składanej w centrali uvex.

produkcja materiału filtrującego do półmasek uvex

 

 

 

Półmaska ochronna, która „oddycha” wraz z użytkownikiem

Dzięki innowacyjnej konstrukcji, uvex silv-Air lite zachowuje swój kształt, umożliwiając półmasce „oddychanie” wraz z użytkownikiem i skutecznie zapobiegając jej zapadaniu się. Powiększona powierzchnia filtra i duże wnętrze maski znacznie zmniejszają opór oddychania, zapewniając niezawodną ochronę i optymalny komfort noszenia przy każdym użyciu.

Idealne dopasowanie z okularami i goglami ochronnymi uvex

Dzięki miękkiemu materiałowi i indywidualnie regulowanemu zaciskowi na nos, półmaska uvex silv-Air lite idealnie dopasowuje się do każdego kształtu twarzy - zapewniając doskonałe uszczelnienie i wygodne dopasowanie.

Dzięki przemyślanej konstrukcji w okolicy nosa, półmaska uvex silv-Air lite możne być łączona z okularami ochronnymi uvex i skutecznie zapobiega ich parowaniu okularów. Wysoki poziom kompatybilności środków ochrony sprawia, że ​​są niezawodnym towarzyszem w codziennej pracy.

półmaska ochronna w połączeniu z goglami i okularami ochronnymi

 

 

Indywidualnie, higieniczne opakowane

Każda półmaska ​​uvex silv-Air lite jest pakowana indywidualnie, dzięki czemu spełnia najwyższe wymagania higieniczne. Dodatkowo, objętość zoptymalizowanego opakowania została zmniejszona o 22% w porównaniu z tradycyjnymi półmaskami, co pozwala na oszczędność miejsca w czasie transportu i przechowywania.

uvex silv-Air lite 4200

 

 

mężczyzna dopasowujący zacisk nosowy w półmasce ochronnej
pracownicy medyczni w półmaskach ochronnych podczas rozmowy
Udostępnij Drukuj