Produkty z Europy? Z korzyścią dla wszystkich!

uvex produkuje w Niemczech już od ponad 95 lat i jest jednym z największych producentów środków ochrony oczu i rąk, który nadal działa w Niemczech i Europie. W czasach, gdy globalne zasoby i możliwości transportowe na całym świecie są ograniczone, ta korzystna lokalizacja pozwala nam być blisko naszych klientów i zapewnić, że możemy spełnić ich wymagania dotyczące produktów i dostaw.


Co to oznacza dla Ciebie?

 

Duża dostępność

Ostatnie lata uwypukliły nie tylko zalety globalnych łańcuchów dostaw, ale także zagrożenia. Nasze produkty „Made in Germany” są dostępne nawet przy ograniczonych międzynarodowych źródłach dostaw.

Lokalność

Dostarczenie produktów do Kliena wymaga mniej czasu i biurokracji niż w przypadku transportu z bardziej odległych destynacji. Dla Ciebie oznacza to szybsze i bardziej elastyczne opcje dostawy – i oczywiście również opcję osobistej wizyty w siedzibie uvex.

Najwyższa jakość

Od zrównoważonego rozwoju po trwałość – możesz być pewien, że nasze produkty „Made in Germany” są produkowane i kontrolowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Wiedza i zrównoważony rozwój na północy Niemiec

uvex safety gloves z siedzibą w Lüneburgu, to centrum wiedzy i technologii grupy uvex safety w zakresie ochrony rąk. Firma imponuje nie tylko wysokimi standardami technologicznymi w produkcji rozwiązań ochrony dłoni, ale także zapewnia krótkie odległości między producentem a użytkownikiem.

Rękawice made in Germany

Innowacje – z Bawarii na świat

W naszej siedzibie głównej w Fürth, w Bawarii, grupa uvex safety zebrała wiedzę na temat okularów, gogli, korekcyjnych okularów ochronnych i okularów chroniących przed promieniowaniem laserowym, aby stworzyć unikalne na skalę światową centrum wiedzy specjalistycznej w zakresie ochrony oczu.

Okulary made in Germany

Okulary ochronne

Rękawice ochronne

Skontaktuj się z nami

formularz kontaktowy

Katalog 2022

pobierz teraz (PDF)

Kompetencje producenta

dowiedz się więcej