Nagradzane środki ochrony głowy

Hełmy ochronne i czapki chroniące przed uderzeniem uvex otrzymały między innymi następujące nagrody i wyróżnienia:

pro-K Award 2018 dla uvex perfexxion

uvex perfexxion to innowacyjny kask ochronny, który dzięki holistycznemu podejściu do rozwoju produktu spełnia różne standardy i znajduje szeroki zakres zastosowań. Uzasadnienie werdyktu jury przyznającego nagrodę pro-K Award: "wszechstronny system zastosowań z innowacyjną technologią zamykania."

Przejdź do strony produktu
, aby dowiedzieć się więcej o nagrodzie pro-K Award

pro-K Award Gold 2016 dla systemu kasków uvex pheos

"Elastyczna ochrona na całej linii. Łatwa obsługa i genialne połączenie trzech funkcji: ochrony głowy, ochrony słuchu i ochrony wzroku" – tak jury konkursu pro-K 2016 uzasadniło przyznanie nagrody systemowi kasków uvex pheos.

Kask ochronny i przyłbicę ochronną systemu kasków uvex pheos można bez trudu połączyć za pomocą magnetycznego systemu mocowania. Współdziałanie obu komponentów zostało skoordynowane w taki sposób, że ciężar kasku wraz z zamocowaną przyłbicą jest równomiernie rozmieszczony na całej strefie głowy. Lekkiej i niewywierającej wyraźnych punktów nacisku przyłbicy ochronnej uvex pheos można używać nawet przez długi czas. System osłony twarzy, wykonany z poliwęglanu, w niewielkim stopniu wpływa na ciężar całkowity zestawu – za to istotnie poprawia komfort użytkowania.

Zobacz film "„Jak wygodny może być kask ochronny”,"
dowiedz się więcej o nagrodzie pro-K-Award

pro-K Award Gold 2015 dla uvex u-cap sport

Czapka chroniąca przed uderzeniem uvex u-cap sport otrzymała nagrodę pro-K award Gold 2015 w kategorii "Outdoor". Jury uznało ją za "modne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa pracy – sportowy środek ochrony głowy w nowoczesnym stylu".

Innowacyjna czapka uvex u-cap sport nie ma żadnej podszewki ochronnej. Zamiast tego zintegrowane elementy amortyzujące o strukturze plastra miodu łagodzą występujące podczas uderzenia siły do akceptowalnego minimum.

Przejdź do strony produktu
, aby dowiedzieć się więcej na temat nagrody pro-K-Award


German Design Award Special Mention 2014 dla uvex pheos

Kask ochronny uvex pheos otrzymał nagrodę German Design Award 2014 w kategorii Special Mention.

Zobacz film "„Jak wygodny może być kask ochronny”,"
dowiedz się więcej o nagrodzie German Design Award

iF Product Design Award 2013 dla uvex pheos IES

Kask ochronny uvex pheos IES otrzymał nagrodę iF Product Design Award w 2013 roku. Po ponad 60 latach świadczenia usług na granicy projektowania i biznesu iF organizuje dzisiaj jeden z najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa na świecie. 

Przejdź do strony produktu
, aby dowiedzieć się więcej o nagrodach iF Design Award