Obuwie ochronne uvex 1 business

Wszechstronne obuwie ochronne o ponadczasowym designie

Nowa linia obuwia ochronnego uvex łączy klasyczne obuwie Derby oraz kultowe buty Desert z niezbędnymi właściwościami ochronnymi.

Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy na hali produkcyjnej, obuwie ochronne uvex 1 business wygląda stylowo w połączeniu z ze spodniami chino, garniturem czy też spodniami roboczymi oraz niezawodną ochronę przed zagrożeniami w miejscu pracy. Nowy wyjątkowo szeroki stalowy podnosek chroni palce przed spadającymi przedmiotami i uderzeniami. Niebrudząca, antypoślizgowa, poliuretanowa podeszwa posiada miękką wkładkę EVA dla większego komfortu. Innowacyjna technologia uvex climazone chroni stopy przed nadmiernym poceniem się, odprowadzając wilgoć i regulując temperaturę wewnętrzną, zmniejszając gromadzenie się wilgoci. Te eleganckie buty są idealnym wyborem dla tych, którzy pracują zarówno w biurze, jak i w fabryce i kładą równy nacisk na styl, bezpieczeństwo i komfort.

Połączenie stylu i bezpieczeństwa

1. Zaawansowana technologicznie cholewka z mikroweluru oraz miękka wyściółka kołnierza i języka zapewnia wygodne dopasowanie bez punktów ucisku

2. Spełnia wymagania ESD, rezystancja skrośna poniżej 35 MΩ

3. Niezawierająca metalu wkładka antyprzebiciowa (modele S3)

4. Solidny, szeroki stalowy podnosek dla maksymalnego komfortu noszenia

5. Ergonomicznie zaprojektowana podeszwa z poliuretanu o doskonałej antypoślizgowości (SRC)

Komfortowe dopasowanie

Innowacyjny materiał mikrowelurowy z miękką wyściółką i wkładka z dodatkową amortyzacją pięty i śródstopia gwarantują komfortowe użytkowanie bez ucisku.

Oddychający materiał

Oddychający materiał bez zawartości chromu i komfortowa wkładka antystatyczna zapewniają przyjemny mikroklimat w bucie — także podczas dłuższego noszenia.

Zadowolenie użytkownika

Wyjątkowo lekkie obuwie ochronne o nowoczesnym, biznesowym wyglądzie. Dostępne w wersjach S2 i S3 w dwóch eleganckich kolorach: granatowym i szarym.

Gwarancja bezpieczeństwa

Szeroki stalowy podnosek, wkładka odporna na przebicie bez zawartości metalu oraz przekraczająca wymogi normy dotyczące amortyzacji (o prawie 100%) podeszwa o właściwościach antypoślizgowych zapewniają idealną ochronę.

eleganckie, granatowe buty ochronne z podnoskiem i wkładką antyprzebiciową

Przegląd modeli

uvex 1 business to obuwie ochronne dla osób ceniących sobie design, komfort i bezpieczeństwo. Ze spotkania prosto na linię produkcyjną? uvex łączy klasyczne cechy świata mody z nową linią obuwia ochronnego. Obuwie z serii uvez 1 business zapewnia ochronę (modele S2 lub S3) bez konieczności rezygnowania z eleganckiego obuwia. Jego atrakcyjny wygląd pasuje najlepiej do stylu Smart Business i Casual, a nowa forma stalowego podnoska zapewnia swobodę ruchu palców i maksymalną ochronę. Od teraz bezpieczny wybór możemy być również stylowym wyborem!