Plastikowa oprawka uvex RX cd 5528
| Numer artykułu: | 6109266 |
| Jednostka opakowaniowa: | ST: Kawałek |
| EAN / UPC: | 4066853059288 |
uvex RX cd 5528 – comfort & design
Oprawka z tworzywa sztucznego o sportowym wyglądzie i stylowym przejściu kolorów. Przezroczysta osłona boczna zapewnia nieograniczone pole widzenia. Otwory wentylacyjne u góry zapewniają zdrowe warunki dla oczu. Miękkie noski i końcówki zauszników zapewniają możliwość indywidualnego dopasowania. W celu uzyskania lepszego dopasowania uszczelki można osobno nabyć zestaw uvex RX cd 5528 tigh-fit-kit.
- Kolor: przezroczysty, czarny
- Długość soczewki 56 mm, szerokość mostka 18 mm
- Dobre dopasowanie dzięki miękkim, regulowanym noskom i końcówkom zauszników
- Otwory wentylacyjne w górnej części zapewniające komfort dla oczu.
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją wzroku dostępne są wyłącznie w wersji ze szkłami)
- Boczna osłona zintegrowana z konstrukcją oprawki
- Półprzezroczysta boczna osłona zapewniająca nieograniczone pole widzenia
- Rozszerzone dopasowanie uszczelnienia w połączeniu z odpowiednim tight-fit-kit (nr art. 6118018)
- Okulary ochronne uvex z korekcją wzroku są certyfikowane zgodnie z normą EN ISO 16321 i zapewniają ochronę osobom noszącym okulary w miejscach pracy, gdzie wymagane jest stosowanie ochrony oczu. Okulary ochronne uvex z korekcją dostępne są wyłącznie jako kompletne modele.
- Cradle-to-Customer: 0.42 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans produkcji: 0.28 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans materiału: 0.13 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans transportu: 0.01 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans opakowania: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ - okres obliczeniowy: 07/2025
- Nota prawna dot. bilansu CO₂: Metoda obliczeniowa: IPCC 2021 GWP 100a (na podstawie ISO 14067) SimaPro 9.5.0.0 Baza danych ecoinvent 3.9. i EU27 Scope: cradle to customer. Podane wartości CO₂ dotyczą okresu obliczeniowego i mogą podlegać stałym zmianom.
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Wyszukiwany kolor (filtr) | czarny, przezroczysty |
| Wyposażenie | Regulowany nosek, Miękkie, antypoślizgowe zauszniki, łatwo regulowane zauszniki |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113900 |
| Materiał zauszników | plastik pochodzenia biologicznego, Plastik z metalową wkładką |
| Materiał oprawki | plastik pochodzenia biologicznego |
| Materiał szybki | nie dotyczy |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Seria produktów | - |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 56 mm |
| Standard prowizoryczny | 18 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | - |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | - |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Wielkość oprawki | 56 mm/18 mm |
| Materiał ramki | plastik pochodzenia biologicznego, Plastik z metalową wkładką, plastik pochodzenia biologicznego |
Deklaracja zgodności WE
uvex RX cd 5528 – comfort & design
Oprawka z tworzywa sztucznego o sportowym wyglądzie i stylowym przejściu kolorów. Przezroczysta osłona boczna zapewnia nieograniczone pole widzenia. Otwory wentylacyjne u góry zapewniają zdrowe warunki dla oczu. Miękkie noski i końcówki zauszników zapewniają możliwość indywidualnego dopasowania. W celu uzyskania lepszego dopasowania uszczelki można osobno nabyć zestaw uvex RX cd 5528 tigh-fit-kit.
- Kolor: przezroczysty, czarny
- Długość soczewki 56 mm, szerokość mostka 18 mm
- Dobre dopasowanie dzięki miękkim, regulowanym noskom i końcówkom zauszników
- Otwory wentylacyjne w górnej części zapewniające komfort dla oczu.
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją wzroku dostępne są wyłącznie w wersji ze szkłami)
- Boczna osłona zintegrowana z konstrukcją oprawki
- Półprzezroczysta boczna osłona zapewniająca nieograniczone pole widzenia
- Rozszerzone dopasowanie uszczelnienia w połączeniu z odpowiednim tight-fit-kit (nr art. 6118018)
- Okulary ochronne uvex z korekcją wzroku są certyfikowane zgodnie z normą EN ISO 16321 i zapewniają ochronę osobom noszącym okulary w miejscach pracy, gdzie wymagane jest stosowanie ochrony oczu. Okulary ochronne uvex z korekcją dostępne są wyłącznie jako kompletne modele.
- Cradle-to-Customer: 0.42 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans produkcji: 0.28 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans materiału: 0.13 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans transportu: 0.01 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans opakowania: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ - okres obliczeniowy: 07/2025
- Nota prawna dot. bilansu CO₂: Metoda obliczeniowa: IPCC 2021 GWP 100a (na podstawie ISO 14067) SimaPro 9.5.0.0 Baza danych ecoinvent 3.9. i EU27 Scope: cradle to customer. Podane wartości CO₂ dotyczą okresu obliczeniowego i mogą podlegać stałym zmianom.
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Wyszukiwany kolor (filtr) | czarny, przezroczysty |
| Wyposażenie | Regulowany nosek, Miękkie, antypoślizgowe zauszniki, łatwo regulowane zauszniki |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113900 |
| Materiał zauszników | plastik pochodzenia biologicznego, Plastik z metalową wkładką |
| Materiał oprawki | plastik pochodzenia biologicznego |
| Materiał szybki | nie dotyczy |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Seria produktów | - |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 56 mm |
| Standard prowizoryczny | 18 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | - |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | - |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Wielkość oprawki | 56 mm/18 mm |
| Materiał ramki | plastik pochodzenia biologicznego, Plastik z metalową wkładką, plastik pochodzenia biologicznego |