Plastikowa oprawka uvex RX cd 5525
| Numer artykułu: | 6109258 |
| Jednostka opakowaniowa: | ST: Kawałek |
| EAN / UPC: | 4066853024842 |
uvex RX cd 5525 – comfort & design
Plastikowa oprawka w sportowym stylu. Przezroczysta oprawka soczewek zapewnia nieograniczone pole widzenia. Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie ukształtowanemu noskowi oraz stabilnemu osadzeniu, zapewnianemu przez zauszniki z twardych i miękkich elementów. Bez elementów metalowych
Ogólna charakterystyka
- Kolor: czarny, szary
- Średnica soczewki 53 mm
- Szerokość mostka 22 mm
Komfort użytkowania
- Bardzo dobre dopasowanie dzięki anatomicznie ukształtowanemu obszarowi nosa
- Zauszniki z twardych i miękkich elementów zapewniają stabilne, antypoślizgowe osadzenie
- Całkowicie bez elementów metalowych
Funkcje ochronne
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z normą EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją wzroku są dostępne wyłącznie w wersji z soczewkami)
- Przezroczysta osłona boczna
Wskazówki
- Korekcyjne okulary ochronne są certyfikowane zgodnie z normą EN 166 i chronią osoby noszące okulary w miejscach pracy, w których wymagana jest ochrona oczu. Okulary korekcyjno-ochronne uvex są dostępne wyłącznie jako kompletne okulary.
Zrównoważony rozwój
- Cradle-to-Customer: 0.52 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans produkcji: 0.31 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans materiału: 0.20 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans transportu: 0.01 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans opakowania: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ - okres obliczeniowy: 07/2025
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Wyszukiwany kolor (filtr) | szary, czarny |
| Powłoka | Z pełnymi oprawkami |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113900 |
| Materiał zauszników | plastik pochodzenia biologicznego, Tworzywo sztuczne |
| Materiał oprawki | plastik pochodzenia biologicznego |
| Materiał szybki | nie dotyczy |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Seria produktów | - |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 53 mm |
| Standard prowizoryczny | 22 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | - |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | - |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Materiał ramki | plastik pochodzenia biologicznego, Tworzywo sztuczne, plastik pochodzenia biologicznego |
| Wielkość oprawki | 53 mm/22 mm |
Deklaracja zgodności WE
uvex RX cd 5525 – comfort & design
Plastikowa oprawka w sportowym stylu. Przezroczysta oprawka soczewek zapewnia nieograniczone pole widzenia. Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie ukształtowanemu noskowi oraz stabilnemu osadzeniu, zapewnianemu przez zauszniki z twardych i miękkich elementów. Bez elementów metalowych
Ogólna charakterystyka
- Kolor: czarny, szary
- Średnica soczewki 53 mm
- Szerokość mostka 22 mm
Komfort użytkowania
- Bardzo dobre dopasowanie dzięki anatomicznie ukształtowanemu obszarowi nosa
- Zauszniki z twardych i miękkich elementów zapewniają stabilne, antypoślizgowe osadzenie
- Całkowicie bez elementów metalowych
Funkcje ochronne
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z normą EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją wzroku są dostępne wyłącznie w wersji z soczewkami)
- Przezroczysta osłona boczna
Wskazówki
- Korekcyjne okulary ochronne są certyfikowane zgodnie z normą EN 166 i chronią osoby noszące okulary w miejscach pracy, w których wymagana jest ochrona oczu. Okulary korekcyjno-ochronne uvex są dostępne wyłącznie jako kompletne okulary.
Zrównoważony rozwój
- Cradle-to-Customer: 0.52 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans produkcji: 0.31 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans materiału: 0.20 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans transportu: 0.01 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans opakowania: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ - okres obliczeniowy: 07/2025
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Wyszukiwany kolor (filtr) | szary, czarny |
| Powłoka | Z pełnymi oprawkami |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113900 |
| Materiał zauszników | plastik pochodzenia biologicznego, Tworzywo sztuczne |
| Materiał oprawki | plastik pochodzenia biologicznego |
| Materiał szybki | nie dotyczy |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Seria produktów | - |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 53 mm |
| Standard prowizoryczny | 22 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | - |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | - |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Materiał ramki | plastik pochodzenia biologicznego, Tworzywo sztuczne, plastik pochodzenia biologicznego |
| Wielkość oprawki | 53 mm/22 mm |