Plastikowa oprawka uvex RX bc 5527
| Numer artykułu: | 6109262 |
| Jednostka opakowaniowa: | ST: Kawałek |
| EAN / UPC: | 4066853050025 |
uvex RX 5527 – lekkie i wygodne
Plastikowa oprawka w retro stylu. Przezroczysta ramka z akcentem kolorystycznym zapewnia nieograniczone pole widzenia. Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie wyprofilowanemu obszarowi przy nosie. Bez elementów metalowych
Ogólna charakterystyka
- Kolor: transparentny, fioletowy
- Długość soczewek 53 mm, szerokość mostka 18 mm
Komfort użytkowania
- Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie wyprofilowanemu obszarowi przy nosie
Funkcje ochronne
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z normą EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją dostępne są wyłącznie w wersji z soczewkami)
- Osłona boczna zintegrowana z oprawką
- Przezroczysta oprawka z akcentem kolorystycznym zapewniająca nieograniczone pole widzenia.
Wskazówki
- Okulary ochronne uvex i-3 add spełniają wymagania normy EN ISO 16321. Efekt optyczny w dolnym obszarze soczewki odciąża oczy podczas patrzenia na bliskie obiekty (np. podczas czytania).
Zrównoważony rozwój
- Cradle-to-Customer: 0.42 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans produkcji: 0.28 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans materiału: 0.13 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans transportu: 0.01 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans opakowania: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ - okres obliczeniowy: 07/2025
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Wyszukiwany kolor (filtr) | czerwony, przezroczysty |
| Wyposażenie | Przezroczysta ochrona boczna |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113899, 17113900 |
| Materiał zauszników | plastik pochodzenia biologicznego |
| Materiał oprawki | plastik pochodzenia biologicznego |
| Materiał szybki | nie dotyczy |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Seria produktów | - |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 53 mm |
| Standard prowizoryczny | 18 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | - |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | - |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Wielkość oprawki | 53 mm/18 mm |
| Materiał ramki | plastik pochodzenia biologicznego, plastik pochodzenia biologicznego |
Deklaracja zgodności WE
uvex RX 5527 – lekkie i wygodne
Plastikowa oprawka w retro stylu. Przezroczysta ramka z akcentem kolorystycznym zapewnia nieograniczone pole widzenia. Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie wyprofilowanemu obszarowi przy nosie. Bez elementów metalowych
Ogólna charakterystyka
- Kolor: transparentny, fioletowy
- Długość soczewek 53 mm, szerokość mostka 18 mm
Komfort użytkowania
- Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie wyprofilowanemu obszarowi przy nosie
Funkcje ochronne
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z normą EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją dostępne są wyłącznie w wersji z soczewkami)
- Osłona boczna zintegrowana z oprawką
- Przezroczysta oprawka z akcentem kolorystycznym zapewniająca nieograniczone pole widzenia.
Wskazówki
- Okulary ochronne uvex i-3 add spełniają wymagania normy EN ISO 16321. Efekt optyczny w dolnym obszarze soczewki odciąża oczy podczas patrzenia na bliskie obiekty (np. podczas czytania).
Zrównoważony rozwój
- Cradle-to-Customer: 0.42 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans produkcji: 0.28 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans materiału: 0.13 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans transportu: 0.01 kg CO₂ eq
- CO₂ — bilans opakowania: 0.00 kg CO₂ eq
- CO₂ - okres obliczeniowy: 07/2025
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Wyszukiwany kolor (filtr) | czerwony, przezroczysty |
| Wyposażenie | Przezroczysta ochrona boczna |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113899, 17113900 |
| Materiał zauszników | plastik pochodzenia biologicznego |
| Materiał oprawki | plastik pochodzenia biologicznego |
| Materiał szybki | nie dotyczy |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Seria produktów | - |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 53 mm |
| Standard prowizoryczny | 18 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | - |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | - |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Wielkość oprawki | 53 mm/18 mm |
| Materiał ramki | plastik pochodzenia biologicznego, plastik pochodzenia biologicznego |