Metalowa oprawka uvex RX bc 5113
| Numer artykułu: | 6109119 |
| Jednostka opakowaniowa: | ST: Kawałek |
| EAN / UPC: | 4066853038399 |
uvex RX bc 5113 – indywidualna ochrona oczu
Indywidualnie dopasowane okulary ochronne marki uvex łączą komfort i funkcjonalność z niezawodną ochroną wykraczającą poza wymagane standardy. Tak obecnie wyglądają środki ochrony indywidualnej.
Ogólna charakterystyka
- Kolor: ciemnoniebieski
- średnica soczewki 54 mm
- Szerokość mostka 19 mm
Komfort użytkowania
- Bardzo dobre dopasowanie dzięki anatomicznie dopasowanym miękkim noskom i łatwo regulowanymi końcówkom zauszników
Funkcje ochronne
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z normą EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją wzroku są dostępne wyłącznie w wersji z soczewkami)
- Przezroczysta osłona boczna
Wskazówki
- Okulary ochronne uvex z korekcją wzroku są certyfikowane zgodnie z normą EN ISO 16321 i zapewniają ochronę osobom noszącym okulary w miejscach pracy, gdzie wymagane jest stosowanie ochrony oczu. Okulary ochronne uvex z korekcją dostępne są wyłącznie jako kompletne modele.
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Kolor marketingowy | ciemnoniebieski |
| Wyszukiwany kolor (filtr) | niebieski |
| Wyposażenie | Przezroczysta ochrona boczna, Regulowane noski, łatwo regulowane zauszniki |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113899, 17113900 |
| Materiał zauszników | Metal |
| Materiał oprawki | Metal |
| Materiał szybki | nie dotyczy |
| Materiał ramki | Metal, Metal |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Seria produktów | - |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 54 mm |
| Standard prowizoryczny | 19 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | - |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | - |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Wielkość oprawki | 54 mm/19 mm |
Deklaracja zgodności WE
uvex RX bc 5113 – indywidualna ochrona oczu
Indywidualnie dopasowane okulary ochronne marki uvex łączą komfort i funkcjonalność z niezawodną ochroną wykraczającą poza wymagane standardy. Tak obecnie wyglądają środki ochrony indywidualnej.
Ogólna charakterystyka
- Kolor: ciemnoniebieski
- średnica soczewki 54 mm
- Szerokość mostka 19 mm
Komfort użytkowania
- Bardzo dobre dopasowanie dzięki anatomicznie dopasowanym miękkim noskom i łatwo regulowanymi końcówkom zauszników
Funkcje ochronne
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z normą EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją wzroku są dostępne wyłącznie w wersji z soczewkami)
- Przezroczysta osłona boczna
Wskazówki
- Okulary ochronne uvex z korekcją wzroku są certyfikowane zgodnie z normą EN ISO 16321 i zapewniają ochronę osobom noszącym okulary w miejscach pracy, gdzie wymagane jest stosowanie ochrony oczu. Okulary ochronne uvex z korekcją dostępne są wyłącznie jako kompletne modele.
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Kolor marketingowy | ciemnoniebieski |
| Wyszukiwany kolor (filtr) | niebieski |
| Wyposażenie | Przezroczysta ochrona boczna, Regulowane noski, łatwo regulowane zauszniki |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113899, 17113900 |
| Materiał zauszników | Metal |
| Materiał oprawki | Metal |
| Materiał szybki | nie dotyczy |
| Materiał ramki | Metal, Metal |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Seria produktów | - |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 54 mm |
| Standard prowizoryczny | 19 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | - |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | - |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Wielkość oprawki | 54 mm/19 mm |