Rozwiązania ortopedyczne

Jeśli Ty lub Twoi współpracownicy nie możecie nosić konwencjonalnych butów ochronnych – na przykład z powodu bardzo szerokich stóp lub chorób takich jak cukrzyca – idealnym rozwiązaniem dla Was będą nasze środki ortopedycznej korekcji obuwia i komfortowe wkładki ortopedyczne.

Problemy ortopedyczne są jedną z chorób cywilizacyjnych, a pacjenci cierpiący na tego rodzaju dolegliwości często nie mogą nosić tradycyjnego obuwia ochronnego. Jednak od czasu nowelizacji przepisów artykułu 112-191 DGUV w obuwiu ochronnym nie wolno już używać prywatnych wkładek. Zamiast tego w razie potrzeby pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi ortopedyczne obuwie ochronne.

W całych Niemczech nasi najlepsi specjaliści w dziedzinie butów ortopedycznych i certyfikowani dostawcy systemów uvex medicare pracują nad rozwiązaniami wzbogacającymi naszą aktualną ofertę ochrony stóp. Dla Ciebie oznacza to szybszy dostęp do naszych reprezentantów w całych Niemczech i spójny styl obuwia ochronnego używanego w Twojej firmie. Wszystkie nasze rozwiązania są testowane pod kątem wzorca konstrukcji przez Prüf- und Forschungsinstitut Pirmasens e. V. lub TÜV Rheinland.

Korekcja ortopedyczna obuwia – czyli zmiana w podeszwie butów ochronnych uvex – obejmuje:

  • podniesienie buta o maks. 3 cm
  • podeszwę rolkową
  • rolkę motylkową
  • koturny podeszwy wewnętrznej i zewnętrznej

Ponadto dodatkowo lub alternatywnie oferujemy komfortowe wkładki korygujące rozmiar stopy, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Uwaga!

Korekcja ortopedyczna obuwia uvex i nasze komfortowe wkładki korygujące rozmiar stopy są certyfikowane tylko w połączeniu z większością butów uvex. Aby uniknąć negatywnych skutków dla zdrowia, konieczne jest wybranie do danego produktu odpowiedniego obuwia ochronnego.

Nasze certyfikowane obuwie ochronne polecane do łączenia ze środkami korekcji ortopedycznej opiera się na sprawdzonych technologiach uvex. Odpowiednie modele są oznaczone symbolem uvex medicare.

W ten sposób najszybciej można znaleźć idealnie dopasowane obuwie ochronne:

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną lub użytkownikiem, zwróć się do swojego pracodawcy.

Jeśli jesteś pracodawcą, skontaktuj się z jedną z firm współpracujących z nami w obszarze systemów ortopedycznych poprzez lokalizator sklepów lub z nami bezpośrednio albo porozmawiaj z konsultantem systemu uvex.

Jeśli jesteś specjalistyczną firmą ortopedyczną, możesz nabyć bezpośrednio materiały do produkcji komfortowych wkładek ortopedycznych i środków ortopedycznej korekcji obuwia certyfikowane przez uvex. Dołącz do sieci partnerów systemu uvex. Skontaktuj się z nami i umów się na osobistą rozmowę.

Masz pytania dotyczące rozwiązań ortopedycznych?

UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH
SBU Occupational Health
Siegelsdorfer Straße 1-3
90768 Fürth/Burgfarrnbach
Germany

Telephone: +49 911 9736-1940

Zdjęcia:

Udostępnij Drukuj
uvex
SAFETY