uvex: jedna marka – jedna misja

Ochrona ludzi W pracy i w czasie wolnym. Przy taśmie montażowej i na stoku narciarskim. Tak podczas spawania jak i podczas jazdy konnej. uvex to marka z misją: protecting people.

Marka uvex stoi pewnie na dwóch mocnych filarach: Produkty uvex sports group obejmują kaski do sportów zimowych, kolarstwa i jeździectwa, a także okulary narciarskie, sportowe i rekreacyjne; Jako partner najlepszych międzynarodowych sportów, uvex przygotowuje ponad 1000 najlepszych sportowców na całym świecie. uvex safety group skupia się na bezpieczeństwie pracy: Produkujemy środki ochrony indywidualnej od stóp do głów – od kasku po obuwie ochronne.

Połączenie tych dwóch światów pod jedną marką jest znacznie silniejsze niż suma poszczególnych części: Tak gdzie jest obecny uvex, możesz mieć pewność, że skorzystasz z połączenia wiedzy fachowej i największego możliwego doświadczenia w dziedzinie sportu i bezpieczeństwa pracy. uvex sports i uvex safety uzupełniają się nawzajem na etapie rozwoju produktu, ale pracują również równolegle przy wielu innych okazjach – na przykład podczasRed Bull District Ride 2014 w Norymberdze lub DATEV Challenge Roth 2016. Podczas tak znaczących wydarzeń sportowych, uvex jest obecny nie tylko na trasie, dostarczając kaski i gogle, ale także na zapleczu, zapewniając ochronę zespołu montażowego.

We use cookies to personalize content and ads, provide social media features, and analyze traffic to our website. We also provide information about your use of our website to partners for social media (Facebook Pixels), Advertising and Analytics (Google). For further information, please refer to our Privacy Policy. Please confirm the "OK" button, if you agree.