Kompetencja producenta

Oferujemy środki ochrony indywidualnej od stóp do głów, posiadając kompetencje producenta we wszystkich dziedzinach – zachęcamy, abyś sam je ocenił.

Najwyższe wymagania stawiamy samym sobie

Prawie 80 procent wartości dodanej z naszej działalności operacyjnej generowane jest w naszych własnych zakładach. W tych zakładach produkcyjnych, najnowocześniejsza technologia, ogromne bogactwo doświadczeń i niepohamowana pasja do innowacji przekładają się na powstawanie produktów, które w wielu wymiarach są przełomowe.

Spełniamy wysokie standardy dla nas samych i dla naszych produktów dzięki ścisłemu zarządzaniu jakością – wszystkie nasze zakłady posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Samodzielne opracowywanie produktów i ścisła współpraca z siecią strategicznych partnerów pozwalają nam wprowadzać innowacyjne pomysły w życie. Nowości, podobnie zresztą jak produkty znajdujące się już w ofercie, są poddawane wielokrotnym testom w naszych własnych laboratoriach badawczych, ponieważ tylko wtedy, gdy produkt przekracza wszystkie wymagania odpowiednich norm bezpieczeństwa, zasługuje na nazwę „uvex”.

Kompetencja producenta w zakresie ochrony głowy

Kaski ochronne

Dysponując wysokimi kompetencjami w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkujemy w Niemczech kaski ochronne i powłoki wewnętrzne do czapek chroniących przed uderzeniem. Wysokiej jakości materiały i ciągła kontrola wszystkich procesów produkcyjnych gwarantują tworzenie produktów ochrony głowy najwyższej jakości.

Ochrona głowy to znacznie więcej niż tylko kask

Kompetencja w dziedzinie ochrony głowy oznacza także myślenie o obszarach, w których nie ma potrzeby używania kasków, ale istnieje ryzyko urazów głowy. W tym celu opracowaliśmy czapkę chroniącą przed uderzeniem uvex u-cap. Innowacyjny układ plastikowych elementów skorupy inspirowany jest pancernikiem – i w unikalny sposób łączy ochronę z komfortem.

Kompetencja producenta w zakresie ochrony wzroku

Okulary ochronne

W bawarskim mieście Fürth tworzymy wszystko w jednym miejscu, od okularów ochronnych z zausznikami, poprzez okulary panoramiczne, aż po okulary ochronne korygujące i chroniące przed promieniowaniem laserowym. W tym wyjątkowym centrum kompetencji ochrony wzroku opracowujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy powłokowe, które udoskonalają nasze okulary o dodatkowe właściwości zgodnie ze ścisłymi standardami jakości i zamieniają je w wysokowydajne produkty klasy premium.

laservision – ponad 30 lat doświadczenia w produkcji środków ochrony przed promieniowaniem laserowym

Pod marką laservision , składając obietnicę „WE PROTECT YOUR EYES”, oferujemy również na całym świecie najnowocześniejszą technologię w zakresie ochrony przed promieniowaniem laserowym i zapewniających ją okularów ochronnych – które rozwijamy, produkujemy i dystrybuujemy.

Kompetencja producenta w zakresie ochrony słuchu

Ochrona słuchu

Asortyment środków ochrony słuchu uvex obejmuje zatyczki do uszu, zatyczki do uszu na pałąku, ochronniki słuchu (słuchawki chroniące przed hałasem) i wkładki uszne. W południowo szwedzkim mieście Höör nasza fabryka środków ochrony słuchu SwedSafe łączy na miejscu najnowocześniejszą produkcję z własnymi badaniami i rozwojem. Udane partnerstwo sieciowe ze znanymi specjalistami ds. ochrony słuchu i współpraca z instytutami badawczymi na całym świecie sprawiły, że firma SwedSafe w ciągu kilku lat od jej założenia, stała się jednym z wiodących producentów ochrony słuchu, który wyznacza również standardy w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Dzięki wielu innowacjom i specjalnie opracowanej piance poliuretanowej SwedSafe regularnie podnosi poprzeczkę w dziedzinie środków ochrony słuchu.

Wartość podąża za innowacją

Jako specjalista w zakresie obróbki materiałów piankowych SwedSafe stale kontroluje i optymalizuje zatyczki do uszu oraz ich skład materiałowy pod względem struktury i jednorodności komórek. Zapewnia to optymalny czas regeneracji produktu i maksymalną odporność na nacisk. Wiele zgłoszonych przez firmę patentów dotyczących środków ochrony słuchu świadczy o wysokiej innowacyjności szwedzkiego producenta.

Kompetencja producenta w zakresie ochrony dróg oddechowych

Maski ochrony dróg oddechowych

Zaawansowana technologia, nieprzerwane dążenie do innowacji, maksymalne doświadczenie – dzięki tak udanemu połączeniu z wielką dbałością o szczegóły tworzymy najnowocześniejszą ochronę dróg oddechowych. Dostęp do całego łańcucha wartości pozwala nam wykorzystywać i stale ulepszać wysokiej klasy materiały. Dzięki stale zmieniającym się procesom produkcji i strategicznym partnerstwom z wybranymi producentami osiągamy najwyższą jakość, której – zupełnie słusznie – oczekują klienci marki uvex.

Kompletna ochrona z jednego źródła

Jako producent wysoce funkcjonalnych masek ochrony dróg oddechowych i światowy lider w dziedzinie przemysłowej ochrony oczu konsekwentnie dostosowujemy nasze procesy rozwojowe. Dla ciebie oznacza to: Możliwość perfekcyjnego łączenia środków ochrony dróg oddechowych i wzroku uvex. Bez ucisku. Bez zsuwania się. Niezawodna ochrona w każdych warunkach.

Kompetencja producenta w zakresie tkanin

Odzież robocza i ochronna

Pod naszą marką łączymy szeroką gamę tkanin – od modnych ubrań roboczych przez innowacyjny sprzęt ochronny po spersonalizowane rozwiązania systemowe: uvex oznacza projektowanie, rozwój i kompetencję w zakresie produkcji w miejscu o holistycznym środowisku systemowym i doskonale zintegrowanych procesach. Dzięki nowoczesnym materiałom i dużej wiedzy fachowej zapewniamy oprócz niezawodnej ochrony także optymalny komfort noszenia.

Centrum Kompetencji Tekstylnych Ellefeld

Dzięki materiałom uvex safety w Ellefeld oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie odzieży ochronnej, jak również modę korporacyjną i indywidualne projekty odzieży. Profesjonalny zespół konsultantów i pracowników z branży projektowania i tekstyliów będzie Ci towarzyszył od pierwszego pomysłu aż po dostarczenie „Twojego indywidualnego” produktu – wszystko z jednego źródła, także jeśli chodzi o ochronne obuwie, okulary i rękawice dostosowane do Twojej tożsamości korporacyjnej.

Kompetencja producenta w zakresie ochrony dłoni

Rękawice ochronne

UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG z siedzibą w Lüneburgu jest centrum kompetencyjnym w dziedzinie środków ochrony rąk. Produkcja bezpośrednio na miejscu zapewnia wysoki standard techniczny i krótką drogę od producenta do użytkownika. Nowoczesna produkcja i rozwój, własna szwalnia połączona z laboratorium z rozbudowaną techniką kontrolną i stosowaną współdziałają niezawodnie. Od opracowania innowacyjnych mieszanek przędzy, dzianin, aż po przetwarzanie nowych preparatów powłokowych – wszystkie procesy realizowane są wewnętrznie.

Wartość podąża za innowacją

Dzięki stałemu otwarciu w kierunku klienta i rynku, ale także sprzedaży i marketingu, opracowujemy rozwiązania dla całego sektora i dla indywidualnego pracownika. Nasz wyrafinowany proces innowacji zapewnił nam (w tym czasie jeszcze pod nazwą Profas) tytuł „Jednego z pośród 100 największych innowatorów 2013” w grupie wielkości B (od 50 do 250 pracowników) w krajowym zestawieniu firm „Najlepsza 100” – znak jakości, z którego jesteśmy bardzo dumni!

Kompetencja producenta w zakresie ochrony stóp

Obuwie ochronne

Dzięki najnowocześniejszej fabryce obuwia w Ceva we Włoszech, w dziedzinie ochrony stóp stoimy przed wyzwaniem, jakim jest stworzenie zaawansowanego technicznie obuwia ochronnego, przy zachowaniu najwyższej jakości i poziomu produkcji – w Europie i następujących po sobie w krótkim czasie procesach rozwoju, produkcji i dostawy. Fabryka we Włoszech jest w stanie produkować w jednym miejscu, w niezwykle elastyczny sposób, obuwie ochronne z szeroką gamą podeszew z PUR i gumy. W zaawansowanym centrum technologicznym w centrali firmy w Niemczech zawsze pracujemy nad nowymi, przyszłościowymi pomysłami dla naszych klientów i rozwijamy innowacje dla najbardziej wymagających.

Odpowiedni stopień ochrony dla każdego

Dla nas kompetencja w zakresie obuwia ochronnego nie kończy się na zewnętrznych standardach: Dzięki indywidualnie wykonanym wkładkom ortopedycznym lub dopasowanemu obuwiu ochronnemu i trzewikom umożliwiamy również osobom z różnymi chorobami stóp regularne uczestnictwo w życiu zawodowym.

Ekspertyza producenta w zakresie środków ochrony indywidualnej

Środki ochrony indywidualnej

Od dziesięcioleci obszar firmy „Occupational Health” pracuje nad indywidualnymi produktami do ochrony wzroku, słuchu i stóp. Podstawowe badania i rozwój w Fürth, wyspecjalizowany personel techniczny oraz ciągła optymalizacja produktu są podstawą wszystkich naszych dostosowanych produktów ochronnych. Poprzez skomplikowane procedury certyfikacyjne i ścisłą kontrolę możemy utrzymać tak wysokie standardy jakości.

Odpowiednia ochrona w trzech obszarach

  • indywidualne środki ochrony wzroku: wszystko, począwszy od okularów do monitora aż po wysoce odporne na uderzenia okulary panoramiczne z wkładkami korekcyjnymi
  • dopasowana ochrona słuchu: ochrona słuchu perfekcyjnie dopasowana do fizjonomii człowieka i do poziomu obciążenia hałasem, zarówno dla osób z uszkodzeniem słuchu jak i dla osób zdrowych
  • <strong/>: ortopedyczne środki ochrony stóp z certyfikatem w formie wkładek lub indywidualnie dostosowanych konfekcyjnych butów ochronnych ew. trzewików
We use cookies to personalize content and ads, provide social media features, and analyze traffic to our website. We also provide information about your use of our website to partners for social media (Facebook Pixels), Advertising and Analytics (Google). For further information, please refer to our Privacy Policy. Please confirm the "OK" button, if you agree.