Nasza filozofia

uvex to średniej wielkości firma z wieloletnią tradycją, której lojalni pracownicy kierują się wartościami mocno zakotwiczonymi w kulturze naszego przedsiębiorstwa. Wszyscy razem pracujemy dzień po dniu, aby osiągnąć cel, który sobie postawiliśmy: być najlepszymi!

Naszym celem jest laur zwycięstwa

Możemy go osiągnąć tylko poprzez konsekwentną realizację naszej misji: protecting people.

Ochrona ludzi jest naszą intencją, naszą odpowiedzialnością, naszym zadaniem. Dostarczając skuteczny sprzęt ochronny, minimalizujemy zagrożenia związane z miejscem pracy. Jednak, aby zapewnić właściwą „ochronę ludzi” to jeszcze za mało: Aktywna profilaktyka, w szczególności chorób rozwijających w perspektywie długoterminowej, w świetle aktualnych zmian demograficznych, odgrywa coraz ważniejszą rolę.

W jaki sposób zapewniamy i utrzymujemy wydajność i zdrowie ludzi w miejscu pracy w zakresie środków ochrony indywidualnej? Jest to jedna z kluczowych kwestii podczas opracowywania i rozwoju współczesnego sprzętu ochronnego.

My znaleźliśmy już odpowiedzi na te pytania – należy do nich np. nasz system produktów uvex i-gonomics – ale nie spoczywamy na laurach. Na pewno jeszcze tak długo, jak długo będą istniały produkty wymagające ulepszeń, technologie do opracowania i innowacje do odkrycia.

Strategiczne podstawy realizacji naszej misji:

Kompetencja producenta od stóp do głów

uvex to innowacyjny dostawca systemów marki z międzynarodowym doświadczeniem w produkcji. Dzięki naszym zakładom na całym świecie i wysoko wykwalifikowanej sieci strategicznych partnerów spełniamy szeroki wachlarz wymagań, jakie stawiają przed nami rynek i klienci. Od kasków ochronnych do sandałów ochronnych, od okularów korekcyjnych po rękawice ochronne odporne na działanie substancji chemicznych.

Wartość podąża za innowacją

Opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy produkty bezpieczeństwa pracy z zachowaniem najwyższych standardów jakości, funkcjonalności i innowacyjności. Dzięki kompleksowej koncepcji usług dążymy do tego, aby niezależnie od kontynentu, oferować naszym klientom wymierną wartość dodaną. Pragniemy być liderem innowacji w naszej branży.

Biznes to ludzie

W centrum naszej uwagi zawsze znajduje się człowiek. Jego ochrona jest deklarowanym przez nas celem biznesowym. Jednocześnie nigdy nie zapominamy o ludziach, którzy stoją za poszczególnymi produktami ochronnymi: Naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i kariery w międzynarodowej firmie – poza tym, wspieramy ich przy każdej okazji.

Jakość made in uvex

Jako producent zapewniamy bardzo wysoki standard jakości naszych produktów i usług. Made in uvex to obietnica jakości, którą składamy naszym klientom. Pragniemy znaleźć wspólny mianownik dla ekonomii, ekologii i zaangażowania społecznego. Aby to osiągnąć, postawiliśmy naszym zakładom produkcyjnym i produktom wysokie wymagania, które są również spełniane przez naszych partnerów sieciowych.

 

Naszym celem jest laur zwycięstwa.

 

Zarząd UVEX SAFETY GROUP GmbH & Co. KG  

Stefan Brück (CEO)
Martin Leusmann
Stefan Wehner

We use cookies to personalize content and ads, provide social media features, and analyze traffic to our website. We also provide information about your use of our website to partners for social media (Facebook Pixels), Advertising and Analytics (Google). For further information, please refer to our Privacy Policy. Please confirm the "OK" button, if you agree.