Pracujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Zrównoważony rozwój to obietnica dla ludzi i środowiska, że już dziś myślimy o tym, co będzie jutro – i zgodnie z tą myślą działamy. Oznacza to sumienne wykorzystywanie zasobów, kontrolowany rozwój firmy, socjalny wymiar zarządzania zasobami ludzkimi i wiele więcej.

Zrównoważona innowacyjność – z przekonania

Istotnym aspektem zrównoważonego rozwoju w firmie jest jej własny wizerunek: uvex, firma rodzinna w trzeciej generacji, uważa się za lidera w dziedzinie technologii i innowacji. Dlatego, koncentrujemy się na tematach, w których inwestycje mogą się zwracać dopiero po latach. Zdrowy wzrost jest zatem naszym obowiązkiem; ale zdrowo rozwijać mogą się tylko ci, którzy szanują swoje otoczenie – w tym ludzi, środowisko i region.

blog ekspercki uvex

Na naszym blogu zawsze znajdziesz najnowsze informacje na temat zrównoważonego rozwoju.

Zrównoważony rozwój na blogu eksperckim uvex

We use cookies to personalize content and ads, provide social media features, and analyze traffic to our website. We also provide information about your use of our website to partners for social media (Facebook Pixels), Advertising and Analytics (Google). For further information, please refer to our Privacy Policy. Please confirm the "OK" button, if you agree.