Pracujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Zrównoważony rozwój to obietnica dla ludzi i środowiska, że już dziś myślimy o tym, co będzie jutro – i zgodnie z tą myślą działamy. Oznacza to odpowiedzialne wykorzystywanie zasobów, kontrolowany rozwój firmy, socjalny wymiar zarządzania zasobami ludzkimi i wiele więcej.

Zrównoważona innowacyjność – z przekonania

Istotnym aspektem zrównoważonego rozwoju w firmie jest jej własny wizerunek: uvex, firma rodzinna w trzeciej generacji, uważa się za lidera w dziedzinie technologii i innowacji. Dlatego koncentrujemy się na tematach, w których inwestycje mogą się zwracać dopiero po latach. Zdrowy wzrost jest zatem naszym obowiązkiem. Zdrowo rozwijać mogą się jednak tylko ci, którzy szanują swoje otoczenie – w tym ludzi, środowisko i region.

Blog ekspercki uvex

Na naszym blogu zawsze znajdziesz najnowsze informacje na temat zrównoważonego rozwoju.

Zrównoważony rozwój na blogu eksperckim uvex

Stosujemy pliki cookie, aby personalizować wyświetlane treści i informacje, móc udostępniać funkcje dla mediów społecznościowych oraz analizować wejścia na naszą stronę internetową. Poza tym naszym partnerom z zakresu mediów społecznościowych (Facebook-Pixels), reklamy i analizy (Google), przekazujemy informacje na temat sposobu korzystania z naszej strony. Więcej informacji, a także możliwości odrzucenia poszczególnych funkcji analizy można znaleźć w sekcji Warunki ochrony danych osobowych. Naciśnięcie przycisku „OK” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody.