Oprawa z tworzywa sztucznego uvex RX cd 5505 flip-up multi filter
| Numer artykułu: | 6109270 |
| Jednostka opakowaniowa: | ST: Kawałek |
| EAN / UPC: | 4066853060000 |
uvex RX cd 5505 flip-up multi filter – do zastosowań w obszarach o specjalnych wymaganiach
Oprawa z tworzywa sztucznego o szczelnie przylegającej konstrukcji. Odchylana nakładka wyposażona jest w soczewki typu multi-filter bez korekcji wzroku. Soczewki z wieloma filtrami do ochrony przed promieniowaniem IR i ochrony spawalniczej, stopień 5 oraz UV 400. Główna oprawa jest indywidualnie wyposażana w korekcyjne soczewki ochronne. Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie wyprofilowanemu mostkowi nosowemu Zauszniki można ustawiać pod różnym kątem i regulować na długość. Regulowane końcówki zauszników
- Kolor: czarny
- Średnica soczewki 57 mm
- Szerokość mostka 19 mm
- Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie ukształtowanemu mostkowi
- Regulacja kąta nachylenia i długości zauszników
- Z regulowanymi końcówkami zauszników
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją wzroku dostępne są wyłącznie w wersji ze szkłami)
- Szczelne dopasowanie
- Szyby z wieloma filtrami z ochroną przed promieniowaniem IR i ochroną spawalniczą, z doskonałym odwzorowaniem kolorów, stopień 5
- UV 400 – 100% ochrona przed promieniowaniem UV do 400 nm.
- Prace w warunkach promieniowania podczerwonego, średnia temperatura źródła promieniowania 1390°C (odlewnie stali)
- Spawanie gazowe.
- Okulary ochronne uvex z korekcją wzroku są certyfikowane zgodnie z normą EN ISO 16321 i zapewniają ochronę osobom noszącym okulary w miejscach pracy, gdzie wymagane jest stosowanie ochrony oczu. Okulary ochronne uvex z korekcją dostępne są wyłącznie jako kompletne modele.
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Kolor marketingowy | antracyt |
| Wyszukiwany kolor (filtr) | szary, czarny |
| Wyposażenie | Regulowana długość zauszników, Zauszniki z regulacją kąta nachylenia, zintegrowana osłona boczna |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113900 |
| Materiał zauszników | Tworzywo sztuczne |
| Materiał oprawki | Tworzywo sztuczne |
| Materiał szybki | Poliwęglan (PC) |
| Materiał ramki | Tworzywo sztuczne, Tworzywo sztuczne |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022, EN ISO 16321-2:2021 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 57 mm |
| Standard prowizoryczny | 19 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | szary |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | UV400 |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Wielkość oprawki | 57 mm/19 mm |
Deklaracja zgodności WE
uvex RX cd 5505 flip-up multi filter – do zastosowań w obszarach o specjalnych wymaganiach
Oprawa z tworzywa sztucznego o szczelnie przylegającej konstrukcji. Odchylana nakładka wyposażona jest w soczewki typu multi-filter bez korekcji wzroku. Soczewki z wieloma filtrami do ochrony przed promieniowaniem IR i ochrony spawalniczej, stopień 5 oraz UV 400. Główna oprawa jest indywidualnie wyposażana w korekcyjne soczewki ochronne. Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie wyprofilowanemu mostkowi nosowemu Zauszniki można ustawiać pod różnym kątem i regulować na długość. Regulowane końcówki zauszników
- Kolor: czarny
- Średnica soczewki 57 mm
- Szerokość mostka 19 mm
- Dobre dopasowanie dzięki anatomicznie ukształtowanemu mostkowi
- Regulacja kąta nachylenia i długości zauszników
- Z regulowanymi końcówkami zauszników
- Certyfikowana ochrona oczu zgodnie z EN ISO 16321 (uwaga: certyfikowane okulary ochronne z korekcją wzroku dostępne są wyłącznie w wersji ze szkłami)
- Szczelne dopasowanie
- Szyby z wieloma filtrami z ochroną przed promieniowaniem IR i ochroną spawalniczą, z doskonałym odwzorowaniem kolorów, stopień 5
- UV 400 – 100% ochrona przed promieniowaniem UV do 400 nm.
- Prace w warunkach promieniowania podczerwonego, średnia temperatura źródła promieniowania 1390°C (odlewnie stali)
- Spawanie gazowe.
- Okulary ochronne uvex z korekcją wzroku są certyfikowane zgodnie z normą EN ISO 16321 i zapewniają ochronę osobom noszącym okulary w miejscach pracy, gdzie wymagane jest stosowanie ochrony oczu. Okulary ochronne uvex z korekcją dostępne są wyłącznie jako kompletne modele.
| Cecha | Opis |
|---|---|
| Kolor marketingowy | antracyt |
| Wyszukiwany kolor (filtr) | szary, czarny |
| Wyposażenie | Regulowana długość zauszników, Zauszniki z regulacją kąta nachylenia, zintegrowana osłona boczna |
| Płeć | Unisex |
| Kształt głowy zgodnie z normą ISO 16321 | 17113900 |
| Materiał zauszników | Tworzywo sztuczne |
| Materiał oprawki | Tworzywo sztuczne |
| Materiał szybki | Poliwęglan (PC) |
| Materiał ramki | Tworzywo sztuczne, Tworzywo sztuczne |
| Norma | EN 166:2001, EN ISO 16321-1:2022, EN ISO 16321-2:2021 |
| Kategoria produktu | Okulary korekcyjno-ochronne |
| Typ produktu | Oprawka bez szybek |
| Norma tymczasowa | 57 mm |
| Standard prowizoryczny | 19 mm |
| Wyszukaj kolor (filtr) soczewki | szary |
| Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym | UV400 |
| Nazwa rodziny produktów | uvex KSB |
| Wielkość oprawki | 57 mm/19 mm |