Ochrona dla wykwalifikowanych pracowników budowlanych – od stóp do głów

Ekstremalny hałas? Niebezpieczne iskry spawalnicze? Trwałe skażenie gruntu? Dla każdego rodzaju zastosowania uvex proponuje odpowiednie rozwiązanie i zapewnia profesjonalną ochronę Twojego zespołu od stóp do głów. Jest to możliwe dzięki produktom, które wyróżniają się innowacyjnymi technologiami, wyjątkową jakością i nowoczesnym wzornictwem.

 

Bezpieczny kask to niezastąpiony towarzysz na każdym placu budowy

Kask uvex pheos IES można przymocować bezpośrednio do okularów ochronnych uvex pheos za pomocą zintegrowanego klipsa. Dzięki temu okulary są bezpiecznie osadzone tam, gdzie powinny, a w razie potrzeby schowane w kasku.

Innowacyjne okulary ochronne przeznaczone do wszystkich rodzajów prac w branży budowlanej

Model uvex pheos cx2 zapewnia niezawodną ochronę przed pyłem budowlanym i jest szczególnie wygodny w noszeniu, dzięki ergonomicznej powłoce – nawet w przypadku dłuższego użytkowania.

Niezawodna ochrona słuchu przed ekstremalnym hałasem budowlanym

Dzięki wyjątkowo miękkiej wyściółce nauszników, uvex K4 jest szczególnie wygodny w noszeniu – przyciągający wzrok design w stylu hi-viz sprawia, że​użytkownik jest bardziej widoczny.

Teraz Twój zespół będzie doskonale widoczny na każdym placu budowy

Wysoce odporna na działanie wody, kurtka softshell uvex protection active flash, wyposażona w zasilany za pomocą baterii system światłowodowy – dla większego bezpieczeństwa przy słabej widoczności.

Elastyczne rękawice ochronne, w których Twój zespół może bezpiecznie wziąć się do pracy

Model uvex phynomic XG jest jak druga skóra, a dzięki innowacyjnej powłoce zapewnia dodatkową przyczepność w kontakcie z tłustymi przedmiotami.

Solidne obuwie ochronne to solidny „fundament” Twojego zespołu pracowników budowlanych:

Model uvex 2 z niezawierającym metalu podnoskiem najnowszej generacji, dzięki swojej niskiej wadze i dużej elastyczności, zapewnia wysoki komfort noszenia.

Udostępnij Drukuj