Innowacyjne produkty. Made in uvex.

uvex safety projektuje i produkuje innowacyjne produkty związane z bezpieczeństwem pracy spełniające najwyższe wymagania. Duża wiedza, jakość bez kompromisów oraz strategiczne zarządzanie innowacjami stanowią podstawę.

Centrum kompetencji uvex w bawarskim Fürth wytwarza innowacyjne okulary ochronne ‒ od okularów z zausznikami po okulary ochronne do lasera. Właściwości mechaniczne i optyczne uvex sprawdza we własnym laboratorium badawczym.

Najnowocześniejsze rękawice ochronne powstają w centrum kompetencji uvex w Lüneburgu: Produkcja we własnym zakładzie przez wszystkie etapy ‒ od projektowania przędzy do produkcji pojedynczej ‒ zapewnia doskonałą jakość.

Zakład uvex w saksońskim Ellefeld specjalizuje się w odzieży firmowej i ochronnej. Oferta świadczeń sięga od pierwszego pomysłu do dostarczenia indywidualnie wyprodukowanych tekstyliów.

„Made in uvex” obowiązuje również dla zakładów europejskich, na przykład szwedzkich specjalistów od ochrony słuchu SwedSafe lub produkcji butów we Włoszech ‒ w ten sposób w każdej chwili spełniamy wysokie wymagania dla produktów i usług.

Doskonałość. Pod względem innowacji i wzornictwa.

Marka uvex cieszy się doskonałą reputacją i uznaniem na całym świecie. Otrzymaliśmy niezliczone krajowe i międzynarodowe nagrody za doskonałe produkty.

Udostępnij Drukuj