UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG zdobyło nagrodę 2018 TOP 100

25 edycja Konkursu TOP 100 wyłoniła firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazały się niezwykłą innowacyjnością w 2018.

Z dumą ogłaszamy, że nasi specjaliści uvex w dziedzinie rękawic ochronnych znaleźli się wśród 100 najlepszych innowatorów 2018 roku w grupie ponad 250 firm.

Jako największy europejski producent rękawic ochronnych UVEX SAFETY Gloves GmbH & Co. KG, z siedzibą w Lüneburg, z powodzeniem konkuruje z dużymi międzynarodowymi firmami i jest jednym z ukrytych zwycięzców niemieckiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przez wiele lat rękawice ochronne uvex konsekwentnie rozwijały się w ramach strategicznego programu innowacyjnego uvex „IQ8”. Firma pomogła również w kształtowaniu globalnego rynku rękawic ochronnych w ponad 25 krajach dzięki produktom i technologiom wysokiej jakości.

Po zdobyciu nagrody TOP innowatora w 2013 roku, kolejne uznanie w konkursie TOP 100 w 2018 jest dowodem zrównoważonego i długofalowego innowacyjnego podejścia do rękawic ochronnych uvex. Wśród laureatów jest 120 liderów na światowym i niemieckim rynku.

Nagroda została wręczona podczas uroczystej ceremonii na V Niemieckim Szczycie MŚP w Ludwisburgu.

Grupa uvex

Grupa uvex łączy trzy firmy o zasięgu międzynarodowym: grupę uvex sports (uvex sports i Alpina) oraz grupę Filtral (Filtral i Primetta). Grupa uvex jest reprezentowana przez 48 oddziałów w 22 krajach, przy czym większość produkcji celowo jest skoncentrowana w Niemczech. Dwie trzecie z około 2600 pracowników (stan na lata obrotowe 2016/17) jest zatrudnionych w Niemczech. Jako dostawca sprzętu dla niezliczonych najlepszych sportowców uvex to partner międzynarodowego sportu w najlepszym wydaniu. Myśl przewodnia „protecting people” jest naszą misją i zobowiązaniem. Aby go dotrzymać, uvex opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty oraz usługi służące bezpieczeństwu i ochronie ludzi w sektorze zawodowym, sportowym i rekreacyjnym.

Masz pytania? Kontakt dla prasy:

uvex safety Polska
sp. z o.o. sp. k.
Głogowska 3A
47-208 Większyce
Poland

Udostępnij Drukuj