uvex suXXeed – odzież robocza w modnym wydaniu

Nowa kolekcja uvex suXXeed workwear łączy w sobie wszystko, czego można by sobie życzyć: przemyślaną funkcjonalność, sportowy design, atrakcyjne kontrasty kolorów, niepowtarzalne połączenia materiałów i doskonały krój. Rezultat naszych konsekwentnych działań sprawdza się równie dobrze w asortymencie damskim, jak i męskim. Świetnie wyglądająca odzież robocza w modnej stylizacji. Idealna do zastosowania w przemyśle i rzemiośle.

uvex suXXeed workwear wykonuje razem z Tobą każdy krok i każdy ruch – jakby od niechcenia. Materiały regulujące poziom wilgoci, elementy typu 4-way-stretch i krój kurtki, który sprawia, że ściągacz pozostaje na miejscu nawet podczas podnoszenia ramienia do góry. To się nazywa idealne dopasowanie – i o to właśnie chodzi. Męskie spodnie są teraz dostępne w fasonie slim lub regular – nowość w branży środków ochrony indywidualnej. Inny krój w przypadku damskich spodni, koszul i marynarek – również w tym aspekcie dopasowanie i funkcjonalność są niezbędnymi elementami recepty na sukces. Dobre wykonanie nie zna kompromisów. W pracy i w wolnym czasie.

Podobnego zdania jest międzynarodowe niezależne jury ekspertów przyznające nagrodę Plus X Award. W ramach międzynarodowego konkursu, w którym honorowana jest innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia, uvex otrzymał tytuł Marki roku 2017 w kategorii Odzież robocza. W kategorii Odzież sportowa model Cargohose regular fit i kurtka Realworker z kolekcji uvex suXXeed zostały nagrodzone za wysoką jakość, design, funkcjonalność i ergonomię.

Grupa uvex

Grupa uvex łączy trzy firmy o zasięgu międzynarodowym: grupę uvex sports (uvex sports i Alpina) oraz grupę Filtral (Filtral i Primetta). Grupa uvex jest reprezentowana przez 48 oddziałów w 22 krajach, przy czym większość produkcji celowo jest skoncentrowana w Niemczech. Dwie trzecie z około 2600 pracowników (stan na lata obrotowe 2016/17) jest zatrudnionych w Niemczech. Jako dostawca sprzętu dla niezliczonych najlepszych sportowców uvex to partner międzynarodowego sportu w najlepszym wydaniu. Myśl przewodnia „protecting people” jest naszą misją i zobowiązaniem. Aby go dotrzymać, uvex opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty oraz usługi służące bezpieczeństwu i ochronie ludzi w sektorze zawodowym, sportowym i rekreacyjnym.

Masz pytania? Kontakt dla prasy:

uvex safety Polska
sp. z o.o. sp. k.
Głogowska 3A
47-208 Większyce
Poland

Udostępnij Drukuj