uvex i-gonomics: uvex synexo Z200 – perfekcyjne połączenie komfortu i ochrony

Nowy model rękawic ochronnych uvex synexo Z200 łączy w sobie zalety bezszwowych rękawic ochronnych ze specjalnymi strefami ochrony. Zarówno przy precyzyjnych pracach, jak i przy czynnościach wymagających mocnego uchwytu rękawice uvex synexo Z200 chronią dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne, wyznaczając nowe standardy w zakresie funkcjonalności oraz komfortu noszenia. Dlatego też są częścią systemu produktów uvex i-gonomics, który w wymierny sposób zapewnia większy komfort noszenia środków ochrony indywidualnej.

Zwiększona ochrona w najważniejszych obszarach
Innowacyjne rękawice ochronne uvex synexo Z200 zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo. Statystyki Niemieckiego Zakładu Społecznego Ubezpieczenia Wypadkowego (DGUV) pokazują, że najczęściej na skaleczenia i otarcia narażone bywają szczególnie kciuk i palec wskazujący. Wytrzymała rękawica montażowa uvex synexo Z200 w tych strefach, a także po wewnętrznej stronie dłoni posiada specjalne wzmocnienia. Biała strefa ochronna HPPE, która przebiega pod powłoką Aqua-Polymer XtraGrip, skutecznie zwiększa wytrzymałość na rozdarcie i ochronę przed przecięciem (klasa ochrony przed przecięciem B) bez uszczerbku dla komfortu użytkownika. Wysoka oddychalność dzięki otwartej porowatej powłoce Aqua-Polymer XtraGrip stale zapewnia bardzo wysoki komfort noszenia oraz dobrą przyczepność w mokrych i zaolejonych miejscach. Model uvex synexo Z200, certyfikowany zgodnie z normą EN 388 (4X31B) i nagrodzony w konkursie Öko-Tex Standard 100, jest szczególnie odpowiedni do prac precyzyjnych, montażu, konserwacji, serwisowania oraz prac rzemieślniczych. Jest dostępny w rozmiarach od 6 do 12. Produkowany w Niemczech.

uvex i-gonomics – innowacyjna ochrona dłoni. Wyraźny wzrost komfortu noszenia.
uvex i-gonomics oznacza najwyższą funkcjonalność przy wyjątkowym komforcie noszenia. Innowacyjny system produktów jest doskonale dostosowany do ludzkiej fizjonomii i charakteryzuje się ekstremalną trwałością, niską masą i optymalną klimatyzacją. Komfort użytkownika podczas noszenia rękawic ochronnych zauważalnie wzrasta, co pozwala na wyraźne zwiększenie bezpieczeństwa.  

Pozostałe rękawice ochronne uvex synexo
Niezależnie od tego, czy chodzi o wzmocnienie w zgięciu kciuka, elementy amortyzujące w strefie śródręcza czy ochraniacze w tylnej części dłoni i palców, każda rękawica ochronna z serii uvex synexo charakteryzuje się specjalnymi cechami ochronnymi i oferuje optymalne rozwiązanie do wszelkich zastosowań. Oprócz uvex synexo Z200 dostępne są również modele uvex synexo M100, uvex synexo M500 i uvex synexo impact 1, które zaspokajają szczególne potrzeby w zakresie ochrony.

Grupa uvex

Grupa uvex łączy trzy firmy o zasięgu międzynarodowym: grupę uvex sports (uvex sports i Alpina) oraz grupę Filtral (Filtral i Primetta). Grupa uvex jest reprezentowana przez 48 oddziałów w 22 krajach, przy czym większość produkcji celowo jest skoncentrowana w Niemczech. Dwie trzecie z około 2600 pracowników (stan na lata obrotowe 2016/17) jest zatrudnionych w Niemczech. Jako dostawca sprzętu dla niezliczonych najlepszych sportowców uvex to partner międzynarodowego sportu w najlepszym wydaniu. Myśl przewodnia „protecting people” jest naszą misją i zobowiązaniem. Aby go dotrzymać, uvex opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty oraz usługi służące bezpieczeństwu i ochronie ludzi w sektorze zawodowym, sportowym i rekreacyjnym.

Masz pytania? Kontakt dla prasy:

uvex safety Polska
sp. z o.o. sp. k.
Głogowska 3A
47-208 Większyce
Poland

Udostępnij Drukuj