Kontakt

uvex to innowacyjne rozwiązania i kompleksowe wsparcie – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty produktów i usług lub działalności firmy. Im dokładniej opiszesz swoją sprawę, tym szybciej skontaktuje się z Tobą właściwy reprezentant.

Gromadzimy, zapisujemy i wykorzystujemy Państwa dane wyłącznie w celu przetwarzania zgłoszenia. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu o ochronie danych osobowych.

* Proszę wypełnić pola oznaczone gwiazdką. Podane dane służą wyłącznie do odpowiedzi na Twoje pytanie.

UVEX SAFETY Polska
sp. z o.o. sp. k.
Głogowska 3A
47-208 Większyce
Poland

Telephone: + 48 77 482 62 58
Fax: + 48 77 482 62 57

Stosujemy pliki cookie, aby personalizować wyświetlane treści i informacje, móc udostępniać funkcje dla mediów społecznościowych oraz analizować wejścia na naszą stronę internetową. Poza tym naszym partnerom z zakresu mediów społecznościowych (Facebook-Pixels), reklamy i analizy (Google), przekazujemy informacje na temat sposobu korzystania z naszej strony. Więcej informacji, a także możliwości odrzucenia poszczególnych funkcji analizy można znaleźć w sekcji Warunki ochrony danych osobowych. Naciśnięcie przycisku „OK” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody.