Open/Close Menu

Wyprodukowano przez uvex

Jakość: 10 powodów, dla których uvex jest liderem

uvex jest producentem. Wieloletnie doświadczenie w udoskonalaniu i produkcji środków ochrony osobistej pozwala nam spełniać indywidualne wymagania naszych klientów i tworzyć prawdziwą wartość dodaną. Klienci na całym świecie mają wielkie zaufanie do naszych wymagań dotyczących wysokiej jakości, jakie stosujemy do naszych produktów i usług, a także do poziomu naszej wiedzy i kompetencji doradczych. To zaufanie prowadzi nas w pracy, której celem jest zapewnienie jakości każdego dnia.

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Procesy i procedury we wszystkich zakładach produkcyjnych uvex otrzymały certyfikaty zgodne z ISO 9001:2008, w związku z czym są co roku kontrolowane przez TÜV Süd.

NIE STOSUJEMY NIEBEZPIECZNYCH SUBSTANCJI

uvex nie stosuje żadnych niebezpiecznych substancji zgodnie z przepisami REACH i stworzył własną dodatkową listę zakazanych substancji niebezpiecznych.

NORMA SPOŁECZNA

uvex przestrzega norm społecznych uvex group we wszystkich zakładach produkcyjnych i zapewnia zgodność z tymi przepisami w całym łańcuchu dostaw.

BIZNES TO LUDZIE

Za pomocą regularnej nauki i szkoleń uvex stale poprawia wiedzę doradczą swoich pracowników we wszystkich odpowiednich dziedzinach specjalistycznych.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

uvex konsekwentnie skupia się na produkcji we wszystkich zakładach produkcyjnych. Dotyczy to zarówno odpowiedzialnego wykorzystania surowców, jak i zmniejszania ilości odpadów do absolutnego minimum.

NORMY

uvex spełnia wszystkie odpowiednie normy dla środków ochrony osobistej. Przeprowadzane są regularne kontrole procesu produkcyjnego.

EKSPERCKIE BADANIA

uvex posiada w zakładach produkcyjnych własne laboratoria badawcze, aby zapewniać stałą jakość produktów. Metody i normy badań są stale ulepszane w ścisłej współpracy z czołowymi instytutami zewnętrznymi.

SIEĆ EKSPERTÓW

uvex rozwija długotrwałą współpracę z wybranymi partnerami strategicznymi dotyczącą produkcji produktów pośrednich i surowców. Pracownicy firmy uvex są gwarancją spełniania wysokich wymagań jakościowych.

CHRONIĆ LUDZI

We wszystkich zakładach produkcyjnych uvex działa zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, co potwierdzają certyfikaty systemu zarządzaniem bezpieczeństwem pracy zgodne z OHRIS/LV 21.

PROCES INNOWACJI

uvex posiada wszechstronny proces produkcji. Proces systematycznej innowacji zapewnia wysoki poziom innowacji i jakości na całym łańcuchu wartości.