Open/Close Menu

„Marka stulecia”

uvex - wyjątkowy partner

uvex staje do porównania

Najlepszy rodzaj uznania dla naszej pracy to zadowoleni klienci. Jesteśmy oczywiście również zadowoleni z nagród i wyróżnień, jakie otrzymał uvex, w szczególności dla siły i innowacyjnej konstrukcji produktu w ostatnich latach.

Dzięki naszej pozycja lidera innowacji zostaliśmy wymienieni w regionalnej inicjatywie pod patronatem Prezydenta Federalnego „Niemcy - Kraj Pomysłów”. Deutsche Standards (standardy niemieckie) wybrały uvex jako „Markę Stulecia” dzięki goglom narciarskim reprezentującym całą kategorię produktów. uvex stał się jednym z najbardziej innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w Niemczech i otrzymał znak jakości TOP 100 przy wielu okazjach. Należy wymienić wygrane w następujących kategoriach: „Innowacje w marketingu” (2009), „Innowacyjne procesy i organizacja” (2011) i ogólnie „Innowator Roku” (2013).

Prestiżowe nagrody „iF product design award”, „Red Dot Design Award” i „German Design Award” są dowodem na to, że ​​nasze produkty spełniają najwyższe wymagania dotyczące kształtu i wzornictwa, jak również, że ​​produkty funkcjonalne mogą dobrze wyglądać.

Będziemy nadal brać udział w konkursach i projektach referencyjnych w przyszłości po to, by mieć bezstronną ocenę naszych produktów i widzieć jak wyglądają one na tle produktów konkurencyjnych.

2016

2015

2014

2013

2012