Open/Close Menu

Dwa oddziały - jedna marka

uvex safety group i uvex sports group

Nazwa uvex znajduje się nie tylko na innowacyjnych produktach bezpieczeństwa przemysłowego, ale także w sportowych i rekreacyjnych. Produkty w uvex sports to m.in. gogle i kaski narciarskie uvex, kaski rowerowe, sportowe okulary i kaski wyścigowe Motorsport. Jako partner międzynarodowego sportu na najwyższym poziomie, uvex wyposaża ponad 1000 profesjonalnych sportowców na świecie.

Tak jak w miejscu pracy, produkty muszą spełniać najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu użytkownika w świecie sportu. Transfer wiedzy pomiędzy dwoma oddziałami sprzyja ciągłemu rozwojowi naszych produktów.

Wynikiem powyższego są innowacyjne produkty, które posiadają pionierskie technologie i zapewniają niezawodną ochronę w każdej sytuacji, zarówno w zakładzie produkcyjnym jak i na stoku.

Jako wiodący dostawca w swojej dziedzinie, uvex safety group i uvex sports group tworzą niepokonaną drużynę, z którą na pewno wygrasz.

Oto przykład innowacyjności najwyższego poziomu: gogle narciarskie uvex downhill 2000 polavision pro to po raz pierwszy zastosowane połączenie dwóch najnowocześniejszych technologii szkieł.

uvex polavision + uvex variomatic = uvex polavision pro

Wszystkie zalety uvex polavision i uvex variomatic połączone w jednym szkle.

  • Zmniejszone oślepienie
  • Dostosowanie do warunków oświetlenia
  • Pełna widoczność

   

   

  • Szybki czas reakcji
  • Powlekane szkła
  • stopniowe przyciemnianie szkieł